• Termal Kamera ile Su Kaçağı Bulma

  Termal Kamera ile Su Kaçağı Bulma

  Termal kamera ile su kaçağı bulma özellikle sıcak su tesisatı ve kombi tesisatı kaçaklarında su kaçağının yerini tespit etmek için kullanılmaktadır. Su kaçağı tespiti işlemine başlarken öncelikle suyun hangi tür olduğunu belirlemek gerekir. Sıcak su, soğuk su, pis su veya kombi tesisatı kaçağı olabilir. Su kaçağı bulma yöntemlerinde akustik dinleme cihazı, nem ölçme cihazı, kameralı görüntüleme cihazının yanı sıra termal kamera da firmamız tarafından kullanılmaktadır.

  Devamını Oku
 • SU KAÇAK TESPİTİ

  SU KAÇAK TESPİTİ

  Günün herhangi bir saatinde hatta gece uyurken alt komşunuz kendi dairesine su damlıyor diye zilinize basabilir. Aniden meydana gelen bu durum ev sahiplerinde panik ve kontrolsüz davranışlara sevk edebilir. Öncelikle sakin olun ve suyun alt kata ne şekilde aktığını tespit edin. Şayet sadece mutfak, banyo ve tuvalet gibi bölümleri kullandığınızda alt kata su gidiyor ise su kaçak tespiti yaptırana kadar ilgili bölümleri kullanmayınız. Şayet alt kata akan su sürekli akıyor ise size ilk tavsiyemiz su vananızı kapatmanız olacaktır.

  Devamını Oku
 • TIKANAN TUVALET NASIL AÇILIR

  TIKANAN TUVALET NASIL AÇILIR

  Günlük kullanım esnasında aniden tıkanan tuvalet insanları panik haline sokabilir. Acil durumlarda evinizde bulabileceğiniz malzemelerle tıkanan tuvalet nasıl açılır bu sorunun cevabını sizlere vereceğiz. Aşağıda anlatılan yöntemleri uygularken hijyen ve sağlık konusuna önem gösteriniz.

  Devamını Oku
 • Esenler Su Kaçağı Tespiti

  Esenler Su Kaçağı Tespiti

  Su kaçağı; temiz su, pis su ve ısıtma borularının tesisatından meydana gelir. Su borusu patlaması su borularını ve ara parçalarını yanlış montaj ve kayna…

  Devamını Oku
 • Duş Gideri Su Çekmiyor

  Duş Gideri Su Çekmiyor

  Banyo giderine atılan saç, tüy ve diğer yabancı maddeler duş giderinde tıkanıklığa yol açar. Özellikle gidere atılan saç ve tüyler zamanla birikip yumak haline gelerek giderde suyun akmasını önleyecek set oluşturur.

  Devamını Oku
 • Banyo Süzgeç Gideri Açma

  Banyo Süzgeç Gideri Açma

  Banyo süzgeç tıkanıklığı vakaları bazen yapım aşamasında düzgün verilmeyen meyilden de kaynaklanır. Banyo pis gideri meyili seramik yapıldıktan sonra kırılmadan düzeltilecek bir durum değildir.

  Devamını Oku

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim