• Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Bulma

  Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Bulma

  Son yıllarda yapılan inşaatlardaki kalitesiz malzeme ve niteliksiz işçilik oranlarının artması ile birlikte cihazla su kaçağı bulma sektörü oldukça yaygınlık göstermiştir.

  Devamını Oku
 • Cihazla Su Kaçağı Bulma

  Cihazla Su Kaçağı Bulma

  Evlerimizde meydana gelen su kaçakları maalesef bizi panik haline sokar. Öncelikle evinizde aniden gelişen su kaçağı için yapmanız gereken birkaç işlemi size baştan bildirmek istedik.

  Devamını Oku
 • Banyonun Tavanından Su Akıyor

  Banyonun Tavanından Su Akıyor

  Alt komşunuz banyonun tavanından su akıyor dediyse bu acil bir durum demektir ve cihazla su kaçağı bulma servisini hemen aramanızda fayda vardır. Filtes Tesisat olarak alt komşunuza akan su sızıntısını su kaçağı tespit cihazlarımız ile komşunuza daha fazla zarar vermeden su sızıntısını nokta atış olarak tespit ediyoruz.

  Devamını Oku
 • Bilgisayarlı Su Tesisatçısı

  Bilgisayarlı Su Tesisatçısı

  Su kaçağının nasıl tespit edildiği hususunu web sitemizde yer alan faydalı bilgiler bölümünde sizlere defalarca anlattık. Buradaki amacımız güvenilir ve…

  Devamını Oku
 • Asansör Boşluğuna Su Doluyor

  Asansör Boşluğuna Su Doluyor

  Çok sık rastlanmasa da asansör boşluğuna dolan su binalar için problem teşkil etmektedir. Bu su bazen temiz bazen de kanalizasyon suyu olmaktadır. Asansör boşluğuna dolan su şayet temiz su ise, büyük bir ihtimalle su sürekli dolacaktır. Kanalizasyon suyu atık su kullanıldıkça asansör boşluğuna dolacağı için temiz su gibi süreklilik göstermez.

  Devamını Oku
 • Banyo Tavanından Su Damlıyor

  Banyo Tavanından Su Damlıyor

  Banyolar yapıları itibari ile temiz su ve pis su gider boruları hattının yoğun olarak bulunduğu bölgelerdir. Banyo tadilatı veya banyo dekorasyonu yaparken en önemli unsurun alt yapı olduğu unutulmamalıdır.

  Devamını Oku

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim