Mutfak Gider Borusu Yıkama

Mutfak Gider Borusu Yıkama

Mutfak gider borusu, sürekli gidere dökülen yağlı yemek artıkları nedeniyle borunun iç kısmında biriken pislikler nedeniyle kötü kokular yayar. Mutfak pimaş hatları genel olarak mutfak dolabının arkasında duvara gömülü olduğu için değişim işlemi mutfak dolabı sökülmeden yapılamaz. Yapılacak bu işlemde oldukça maliyetli bir iş olduğu gibi mutfak dolabı ve mutfak tezgahının da zedelenerek eski haline göre kullanım ömrü kısaltır veya sona erdirebilmektedir.

Eski ya da yeni fark etmeksizin her evin mutfağında çıkabilecek bu problem konutlardaki pis su giderlerinin ne kadar dikkatli kullanılması gerektiğini gözler önüne sermektedir. Buna bağlı olarak su tesisatı sektörü de konutlarda artık kronik hale gelen sorunlara az maliyetli çözümler getirmek için teknolojinin bir parçası haline gelmiştir.

Ev sahipleri evlerinde veya işyerlerinde en ufak bir tadilat işleminde oldukça stres yaşarlar. Tadilat işlerinin beraberinde getirdiği ağır maliyet de cabası olur. Firmamız önemli bir AR-GE çalışması sonucunda mutfak gider borusu yıkama işini geliştirerek, siz değerli vatandaşlarımızın mutfaktan gelen kötü kokuya çözüm üretmiştir.
Evinizi tadilata sokmadan kırmadan dökmeden yapılan mutfak gideri yıkama işlemi uzman kadromuz ve geniş saha tecrübemiz sayesinde sizleri bu stresten kurtarıyor. Mutfak gider hattı yıkama işlemi özellikle evini ya da işyerini tadilata sokmak istemeyen mal sahiplerine uygun bir yöntemdir.

Ancak kötü koku veya mutfak gider borusu tıkanıklığı servislerinde edinmiş olduğumuz tecrübeler bizlere gösterdi ki, çoğu mal sahibi mutfağını tadilata soktuğu zaman gider pimaşlarını yenilemiyor. Mutfak tadilatı gibi maliyetli bir işe kalkışılınca pis su tesisatı ve temiz su tesisatını gözden geçirmekte fayda vardır.

Özellikle pis su tesisatı daha büyük boyutta kırım işi gerektiren bir iş olduğu için mutfak dolapları sökülmeden yapılma olanağı yoktur. Burada sizlere en çok anlatmak istediğimiz faktör evlerimizi tadilata soktuğumuz zaman veya ev dekorasyonu yaptığımızda mutlaka atık su ve temiz su tesisatınızı gözden geçirmenizdir.

Firmamız mutfak gider borusu yıkama işlemini basınçlı pis su gider hattı yıkama makineleri sayesinde yapmakta olup mutfak gider borularınızın içi sıfırdan yapılmış gibi temizlenir. Mutfak gideri yıkama veya mutfak gideri temizleme işlemi işinde uzman olmayan kişilerce yapıldığı takdir de hem yapılan işlem sağlıklı olmayacak hem de sizlere ek tadilat masrafı açacaktır.

İşinizi şansa bırakmadan bilgi ve birikimi ile ev ve işyerlerinize profesyonel hasarsız su tesisatı çözümleri sunan firmamıza web sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan veya ücretsiz müşteri destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Tesisatla ilgili herhangi bir sorununuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin veya +90 (212) 434 58 38 numaralı telefondan bizi arayın.

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim