• İstanbul Kanalizasyon Açma

  İstanbul Kanalizasyon Açma

  Atık su giderleri bina sakinlerinin yanlış kullanımı ve yapısal anlamda olan sorunlar nedeniyle tıkanmaktadır. İnşaat sektörünün son yıllarda hızla büyümesi sonucu yapılarda işçilik kalitesinin maalesef düşmesine neden olmaktadır. İstanbul kanalizasyon açma firması olarak edinmiş olduğumuz servis tecrübelerimizde büyük bir oranla benzer sebeplerden ötürü kanalizasyonun tıkandığına şahit olduk.

  Devamını Oku
 • Makine ile Lavabo Açan Tesisatçı

  Makine ile Lavabo Açan Tesisatçı

  Lavabo tıkanıklığı su tesisatında kronik hale gelen arızaların başında gelir. Çoğu zaman kullanıcı hatasından dolayı tıkansa da bazen gider borularının yapılmasından kaynaklı hatalardan dolayı da tıkanabilmektedir. Makine ile lavabo açan firma ev ve işyerlerinizde meydana gelen lavabo tıkanıklığı açma işlemini robot ile kırmadan yapılmaktadır.

  Devamını Oku
 • Kırmadan Tuvalet Açma

  Kırmadan Tuvalet Açma

  Her ne kadar kırmadan tuvalet açma sistemi olsa da, önlem olarak tuvaletlere mutlak suretle kirli peçete için çöp kovası koyulmalıdır. Tuvalet k…

  Devamını Oku
 • Su Kaçağı Tespiti Fiyatı

  Su Kaçağı Tespiti Fiyatı

  Firmamızın istanbul'un bütün ilçelerine su kaçağı tespiti hizmeti vardır. Uygun su kaçağı tespiti fiyatlarımızla ve uzman personelimizle hizmetinizdeyiz.Kameralı makineler ile kırmadan nokta atış su kaçak tespiti fiyat bilgisi için tıklayınız.

  Devamını Oku
 • Kameralı Tuvalet Açma

  Kameralı Tuvalet Açma

  Tuvalet kağıdı ve ıslak mendil kullanımının artması sonucu, tuvalet tıkanması sorunu bununla doğru orantılı artış göstermiştir. Kameralı tuvalet açma sayesinde evinizde herhangi bir yer kırılmadan tuvalet tıkanıklığı açılmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı durumunda yanlış müdahale yapılıp başka arızalara sebebiyet verilmemelidir.

  Devamını Oku
 • Tuvalet Tıkanması

  Tuvalet Tıkanması

  Tuvalet tıkanması iki şekilde ele alacak olursak; kullanıma bağlı ve yapım aşamasından kaynaklı nedenlerden dolayı gerçekleşir. Kullanıma bağlı tuvalet tıkanması gidere atılan peçete, ıslak mendil, tuvalet giderine kaçırılan temizlik bezleri, çocukların gidere attığı yabancı cisimleri örnek verebiliriz. Yapım aşamasından kaynaklı sorunlar ise genel olarak pis su gider borularına verilen akıntı oranında hata olması ve kapalı dirsek kullanılmasıdır.

  Devamını Oku

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim