• Tıkalı Gider Açma Yöntemleri

  Tıkalı Gider Açma Yöntemleri

  Evimizde yer alan mutfak, banyo ve tuvalet gibi kullanım alanlarınla kimi zaman tıkanıklık meydana gelir. Bu durumda kendi başınıza ne yapabileceğiniz hususunu ele alıp size bilgi vermek istedik.

  Devamını Oku
 • Lavabodan Su Gitmiyor

  Lavabodan Su Gitmiyor

  Özellikle mutfak lavabosunda tıkanma genel olarak yaşanan bu sorun ev sahiplerini çileden çıkarırlar. Lavabo tıkanması beraberinde lavabodan gelen kötü koku sorununu da getirir.

  Devamını Oku
 • Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

  Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

  Lavabonun tıkanması halinde evde bulabileceğiniz malzemelerle lavabo tıkanıklığı nasıl açılır sorunun cevabı bu yazımızda mevcuttur. Öncelikle burada anlatılanların dışında tesisatınıza zarar verecek yanlış bir şey yapmayınız. Anlatılan bu yöntemleri kesinlikle yetişkin kişilerin uygulaması gerekmektedir.

  Devamını Oku
 • Lavabo Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

  Lavabo Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

  Lavabo tıkanıklığı ev ve iş yerlerinde sürekli meydana gelen sorunların başındadır. Özellikle mutfak bölümlerinde yer alan lavabolarda gider borularının atık yağa maruz kalması sonucu lavabo tıkanıklığı ve lavabodan gelen kötü koku ortaya çıkar.

  Devamını Oku
 • Çamaşır Makinesi Suyu Dışarı Veriyor

  Çamaşır Makinesi Suyu Dışarı Veriyor

  Çamaşır makineleri bazı evlerde mutfak bölümünde bulunmaktadır. Dolayısıyla mutfak gideri ile aynı yere bağlantılıdır. Mutfak giderlerine dökülen yağlı yemek artıkları sebebiyle mutfak gider tıkanıklığı sürekli yaşanmaktadır.

  Devamını Oku
 • Banyo Süzgeci Tıkandı Süzgeçten Su Gitmiyor Çözüm

  Banyo Süzgeci Tıkandı Süzgeçten Su Gitmiyor Çözüm

  Yer süzgeçleri atık suyun tahliyesi için kullanılmaktadır. Bu kullanım esnasında yapılan bazı hatalar süzgeçten su gitmiyor sorununa yol açar. Süzgeç tıkanıklığında başlıca yapılan hatalar aşağıdaki gibidir..

  Devamını Oku

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim