• Su Basması Sonucu Hasar Tespiti

  Su Basması Sonucu Hasar Tespiti

  Ev ve işyerlerinde en çok korkulan tesisat arızaları su baskınlarıdır. Tatilde olduğunuz bir günde alt komşunuz sizi arayıp evinizden apartmana su geliyor demesi her şeyi kabusa çevirmeye yeterde artar bile. **Su hasarı** temiz su tesisatlarından kaynaklanıyorsa en azından komşularınız dairenize giren şebeke vanasını kapatır ve akan su durur. Günümüzde ev ve iş yerlerini bu tip afet ve arızalara karşı sigorta yapmak yaygınlaştığı için konut sigortası bu gibi durumlarda hayati önem taşır. Sigortanız var ise **su basması sonucu hasar tespiti** raporunun ardından sigorta şirketi poliçenizde yer alan şartlara göre zararınızı karşılamakla mükelleftir.

  Devamını Oku
 • Su Hasarı Tespiti

  Su Hasarı Tespiti

  Ev ve iş yerlerinde su hasarı oluşması sonucu insanlar panik haline düşerler. Öncelikle eviniz ya da iş yeriniz sigortalı ise yanlış müdahaleden kaçınıp ilk önce sigorta şirketi ile görüşmenizde fayda vardır. Şayet sigorta firması ilgili hasarın tespitinin yapılmasını sizden istediyse meydana gelen hasarınızın karşılanması için başvurunuzla birlikte tarafımızca verilen hasar raporunu da sizlere vermekteyiz.

  Devamını Oku
 • Banyodaki Kötü Koku Tespiti

  Banyodaki Kötü Koku Tespiti

  Banyoda oluşan kötü kokular hayatımızı son derece olumsuz yönde etkiler. Evimize gelen misafirler bu kokuya maruz kaldıklarında ev sahibi olarak zor durumda kalırız. Su giderlerinde ortaya çıkan banyodaki kötü koku tespitini yapmak uzmanlık gerektiren bir işlemdir.

  Devamını Oku
 • Kötü Kokuların Kaynağını Bulma

  Kötü Kokuların Kaynağını Bulma

  Evimizin içinde oluşan kötü kokular maalesef binaların ilk yapım aşamasında düzgün yapılmayan atık su tesisatı ve buna bağlı havalık tesisatı nedeni ile ortaya çıkmaktadır. Bir de bunun pis su giderlerine atılmaması gereken maddeler atılınca evin içine yayılan kötü koku bitmek tükenmez bilmez.

  Devamını Oku
 • Mutfak Lavabosundan Gelen Kötü Koku

  Mutfak Lavabosundan Gelen Kötü Koku

  Mutfak lavaboları evlerde en çok kötü koku gelen ıslak kullanım alanlarının başında yer alır. Mutfaktan lavabosundan kötü koku gelmesinin sebeplerinden birisi sürekli yağlı yiyecek artıklarından dolayı koku ve tıkanmalara maruz kalmasıdır.

  Devamını Oku
 • Ana Hat Yıkama

  Ana Hat Yıkama

  Bina pis su giderleri olan ana hat boruları, bina temeli için döşenen demir kalıpların içine imal edilmektedir. Ana hat pimaş boruları temel betonu atıldıktan sonra haliyle beton içinde kalır.

  Devamını Oku

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim