Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı kullanım ve yapım aşamasından kaynaklı hatalardan dolayı meydana gelir. İşyeri veya ev fark etmeksizin tuvaletlerde atık peçete kovası bulunması, tuvalet tıkanıklığına alınacak önlemler açısından faydalı olacaktır. Bu doğrultuda özellikle ıslak mendiller tuvalet giderine atılmamalıdır.

Detaylı Bilgi

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Evimizde ya da işyerimizde lavabo tıkanıklığı olabilir. Genel olarak ev ve işyerlerinde mutfak lavaboları daha çok tıkanır. Edinmiş olduğumuz servis tecrübeleri bize gösterdi ki mutfak lavabosu tıkanan neredeyse her kişi mutlaka kendi çabası ile lavabo tıkanıklığı açma girişiminde bulunmaktadır.

Detaylı Bilgi

Pimaş Açma

Pimaş yani pis su gider boruları, yapıların alt yapı sırasında kullanılan tesisat malzemesidir. Ev ve işyerlerimizde mutfak, tuvalet, banyo, bina yağmurluk tesisatlarında pimaş boru kullanılır. Pis su gider borularının çapı ne kadar büyük olursa olsun pimaş tıkanıklığının oluşmasına engel değildir.

Detaylı Bilgi

Kanal Tıkanıklığı Açma

Ev ve işyerlerinde bulunan mutfak, tuvalet, banyo gibi ıslak kullanım alanlarından gelen atık su, bina atık su ana borusundan yol alarak rögara dökülür. Katlardan dikey şekilde inen ana gider borusu zemin katta yatay halde yol alarak kısmına ulaşmaktadır. Genel olarak yatay halde bulunan ana hat borularında tıkanıklık görülmektedir. Dikey borularda çok sık olmasa da tıkanıklık sorunu görülebilir.

Detaylı Bilgi

Atık Su Tesisatı Tıkanıklığı Açma

Atık su tesisatı ev ve işyerlerinde mutfak, tuvalet, banyo, yağmurluk pimaş hattı tesisatını kapsamaktadır. Mutfak, tuvalet ve banyo gibi atık su giderleri rögar hattına bağlantılıdır. Yağmurluk pimaşlarının şu anki mevzuatta rögara bağlantısı yasaktır. Şayet binanızda yağmur suyu hattı rögara bağlantılı ise cezai yaptırım ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Kanalizasyon ev ve işyerlerinde kullanılan atık suyun şehir pis su şebeke hattına bağlantısını oluşturan yapıdır. Kanalizasyon borusu tuvalet, banyo ve mutfak gibi hatların giderlerinin tahliyesini üstlenmektedir.

Detaylı Bilgi

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim