Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti

Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespitinde birçok cihaz kullanılmaktadır. Bunlardan biriside termal kameradır. Sıcağa duyarlı bu cihazlar sıcak su kaçaklarında ve boru güzergahını bulmakta önemli rol oynamaktadır.

Termal Kamera ile Su kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?
Su tesisatı yapılış düzeni gereği sıcak su borusu ve soğuk su borusu yan yana yapılmaktadır.Dolayısıyla soğuk su borusunda meydana gelen su kaçağı tespiti termal kamera ile sıcak su borusunu takip ederek daha basitleştirilebilir.
Termal kameralar su kaçağı tespitinin yanı sıra evinin odasına radyatör ilave etmek isteyen kullanıcılara da kullanım kolaylığı sağlar. Boru hattının geçtiği güzergahı bularak evinize petek ilave ettirdiğiniz taktir de termal kamera ile su kaçağı tespiti yapan su tesisatçısı sizlere yardımcı olacaktır.

Firmamızın sahip olduğu termal kameralar resim çekebilme özelliğine sahiptir. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda su tesisatı arızaları resim olarak kendilerine görüntülü olarak verilmektedir. Su kaçağı tespitinde önemli arge çalışmaları yürüten firmamız termal kamera ile su kaçağı tespiti için en hassas cihazları ithal ederek sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Termal kamera evinizde yapacağınız herhangi bir tadilat durumunda su borularınıza zarar vermeden tadilatınızı yapmanıza imkan sağlar.

SU BORULARIMIN NEREDEN GEÇTİĞİNİ BİLMİYORUM. ÖĞRENEBİLİR MİYİM?
Termal kameralarımız sayesinde tabiki evet. Bir çok kişi bırakın fayanslarının altından giden su borusunun güzergahını, kendilerine ait su sayacının hangisi olduğunu bile maalesef bilmiyor. Bilinçsizce duvara matkapla delinen delikler su borusu patlamasına sebebiyet verir. Hiç hesapta yokken su tesisatı arızası meydana gelebilir. Bu yüzden şayet imkan var ise su tesisatınızın boru geçiş güzergahını öğrenmeniz faydalı olacaktır.

İstanbul’un bütün ilçelerine servis imkanı bulunan firmamız son teknoloji ekipmanları sayesinde su sızıntısı sorunlarınızı termal kamera ile su kaçağı tespiti sayesinde artık kesin çözüme kavuşturuyor.

Tesisatla ilgili herhangi bir sorununuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin veya +90 (212) 434 58 38 numaralı telefondan bizi arayın.

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim