Hakkımızda

Kalite Politikamız

Gelişen dünya koşullarında rekabet edebilen, yasal mevzuat, standartlar ve şartnamelere uygun hizmet ile, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak ve kalite yönetim sisteminin tüm çalışanlarımızla birlikte sürekli iyileşmesini sağlamak FİLTES TESİSAT kalite politikasıdır

  • Kalite Yönetim Standardı'nı esas alarak gerek firma çalışanları gerekse cihaz ve malzeme tedarikçilerimizle işbirliği içinde gelişme hedeflerini gerçekleştirmek.
  • Kaliteli üretim ve hizmet ile müşteri gereksinimleri verimlilik ve zamanında tamamlayarak müşteri memnuniyetini sağlamak.
  • Üretim ve hizmet verimliliğini arttırmak için yeni teknolojileri takip etmek ve uygulamak.
  • Başardığımız işler, bugünden sonra üstleneceğimiz taahhütlerin güvencesi olacaktır. Amacımıza ve kaliteye ulaşmadaki başarımız yaptığımız her işle ayrı ayrı kanıtlanmıştır. Çalışmalarımızı mevzuat çerçevesinde ve maksimum emniyet şartlarını sağlayarak uzman kadromuz ve teknik donanımımızla yürütmekteyiz.
Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin yaptıracağı işte dikkat edeceği en önemli hususlar söylenilen zamanda işin yapılması ve işlem sonunda yapılan işlere garanti verilmesidir. Bu bağlamda firma olarak en çok arkasında durduğumuz kalite ve memnuniyet politikamızdır.

Profesyonel Ekip Önceliğimiz

Şirketimizin yaptığı iş ve projelerde başarılı olması ve tekrar tercih edilmesindeki en büyük etken profesyonel ekiplerimizdir. İşe başlayan tüm personeller deneyimli kadromuzun yanında yeterli eğitimi, iş tecrübesi, cihaz kullanım bilgisi aldıktan sonra servis ekibi olmaya hak kazanırlar.

Son Teknoloji Ekipman

Mekanik ve plastik tesisat alanında arızalara kırmadan çözüm bulmak için geliştirilen her türlü teknolojiden faydalanmaktayız. Arızaya çözüm bulmak ve en az hasar ve maliyetle sorununuzu gidermek için dinleme, görüntüleme,kanal açma vb. cihazların kullanımı çok gereklidir.

Sektörün genç ve dinamik firmalarından Filtes Tesisat, tamamladığımız projelerden de anlaşılacağı üzere bugüne kadar ülkemizde önemli projelerin hayata geçirilmesinde pay sahibi olmuş ve büyüyerek gelişimini tecrübeli yönetim ve saha kadrosu ile sürdürmektedir.

GRUP FİRMALARIMIZ

  • Toprak Tesisat / www.topraktesisat.com

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim