Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı bazen sizin veya alt komşunuzun evinde belirti gösterebilir. Bu durumlara örnek olarak, duvar boyasında kabarma, tavan boyasının dökülmesi, tavanın boyasının siyahlaşması, su faturasının her ay rutin gelen rakamdan daha yüksek gelmesi, evde rutubet ve küf, fayansların üstüne çıkan nemi buna örnek verebiliriz.

Detaylı Bilgi

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Hiçbir darbeye maruz kalmadan fayans ya da duvarın içinde bulunan su borularında gelen arıza haliyle sizleri şaşırtabilir. Su Tesisatı arızalarında doğru tespit ve sonrasında kalıcı çözüm en önemli faktördür. Firmamızla irtibata geçtiğiniz andan itibaren su kaçağı sorununuza hızlı bir şekilde çözüm buluruz. Geniş servis ağımız ile İstanbul'un bütün ilçelerine hizmet vermekteyiz. **Filtes Tesisat olarak söz veriyoruz, evinizi kendi evimiz gibi görerek sizi su kaçağı sorunundan mutlaka kurtaracağız.** **Firma personellerimiz pandemi koşullarında gerekli koruyucu ekipmanla evinize girmektedir. Hijyen kurallarına maksimum derecede dikkat ederek hiç kimsenin sağlığını tehlikeye atmıyoruz.** **Su kaçağının belirtileri nelerdir?** - Duvarda kabarma veya renk değiştirme - Parkede kabarma - Duvarda veya tavanda rutubet ve renk değişimi - Seramik yüzeylerin derz aralarında pamuklaşma - Su faturasının rutin gelen tutardan çok yüksek gelmesi - Evde su kullanımı olmadığı halde su sayacının ibresi dönüyorsa su kaçağının belirtisidir.

Detaylı Bilgi

Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti

Su kaçak tespitinde birden fazla cihaz kullanılmaktadır. Bunlardan biriside termal kameradır. Sıcağa duyarlı bu cihazlar sıcak su kaçaklarında ve boru güzergahını bulmakta önemli rol oynamaktadır. Su tesisatı yapılış düzeni gereği sıcak su borusu ve soğuk su borusu yan yana yapılmaktadır.Dolayısıyla soğuk su borusunda meydana gelen su kaçak tespiti termal kamera ile sıcak su borusunu takip ederek daha basitleştirilebilir. **SU BORULARIMIN NEREDEN GEÇTİĞİNİ BİLMİYORUM. ÖĞRENEBİLİR MİYİM?** Termal kameralarımız sayesinde tabiki evet. Bir çok kişi bırakın fayanslarının altından giden su borusunun güzergahını, kendilerine ait su sayacının hangisi olduğunu bile maalesef bilmiyor. Bilinçsizce duvara matkapla delinen delikler su borusu patlamasına sebebiyet verir. Hiç hesapta yokken su tesisatı arızası meydana gelebilir. Bu yüzden şayet imkan var ise su tesisatınızın boru geçiş güzergahını öğrenmeniz faydalı olacaktır.

Detaylı Bilgi

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim