Otopark Gideri Yıkama

Otoparklar kapalı ve açık olmak üzere iki çeşittir. Kapalı otoparkların iç kısımlarında bulunan mazgallar aracılığı ile pis su tahliyesi yapılmaktadır. Genel olarak kapalı otoparkların giriş kısımlarında da su tahliye mazgalları mevcuttur. Açık otoparklarda bu işlem değişkenlik göstermektedir.

Otopark gider yıkama işlemini gerektiren en önemli unsur gider ızgaralarının içinden otopark giderine giden toz ve çamurdur. Temizlik işlemi için süpürülen ya da yıkanan otopark zemininde bulunan tozlar otopark giderine ulaştığından su ile birleşince çamur kıvamına erişir. Bu çamur özellikle beklerse adeta taş kıvamını alır. Beraberinde otopark gider tıkanıklığı sorununu getirir.

Tüm pis su hatlarında olduğu gibi otopark gideri doğru şekilde muhafaza edilir ve içine atılmaması gereken maddeler atılmaz ise otopark kanal tıkanıklığı ve gider daralmasına karşı korunması daha çok mümkün olur. Tüm faktörlerin yanı sıra dış etkenlerde otopark gider tıkanmasında önemli bir husustur. Rüzgar sonucu veya araç lastiklerinden mazgal içine giden toz ve çamuru otopark gider tıkanıklığına örnek verebiliriz.

Bu bağlamda otopark giderleri sürekli kontrol edilmeli. Yapılan kontroller sonucunda otopark giderinde pislik var ise otopark gider yıkama işlemi yapılması gerekmektedir. Otopark gideri temizleme işlemi hızlı kolay ve tadilata gerek duyulmayan bir işlem olduğu için alışveriş merkezleri, açık otoparklar, kapalı otoparklar, konutlar ve işyerlerinde yaygın kullanılan bir sistemdir.

Yeniden tamirat masrafını ortadan kaldıran otopark gideri yıkama işlemi firmamız tarafından basınçlı otopark gider yıkama makinesi tarafından yapılmaktadır. Ayrıca servise gelen uzman ekibimiz otopark giderinin temiz tutulması açısından sizlere gerekli uyarıları ve faydalı bilgilerde vermektedir.

Firmamız sahip olduğu iş prensibi gereği tüketicinin karşı karşıya kaldığı sorunu hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır. Herkesin vakıf olmadığı otopark gideri yıkama işinde bilinçli olması tüketicinin gereksiz masraf yapmasını engelleyecektir. İnsanlarımızın verdiği paranın karşılığında firmamızdan aldığı hizmetin bilincinde olması bizlerin yaptığımız işte içimizin daha rahat olmasını sağlamaktadır.

Tesisatla ilgili herhangi bir sorununuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin veya +90 (212) 434 58 38 numaralı telefondan bizi arayın.

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim