Duş Gideri Su Çekmiyor

Duş Gideri Su Çekmiyor

Banyo giderine atılan saç, tüy ve diğer yabancı maddeler duş giderinde tıkanıklığa yol açar. Özellikle gidere atılan saç ve tüyler zamanla birikip yumak haline gelerek giderde suyun akmasını önleyecek set oluşturur.

Ev sahiplerinin duş giderini açmak için lavabo açıcı kimyasallarla müdahaleleri boruların contalarını eritip yapılarını bozar. Buda tıkanıklık sorununa ilaveten su kaçağı oluşmasını da meydana getirir. Bu tip sorunlarınıza kısa ve doğru çözüm profesyonel bir yardım almaktır. Duş gideri açma, kirli ve yorucu bir iştir. Filtes Tesisat profesyonel tıkanıklık açma hizmeti ile kısa sürede sizleri bu sıkıntıdan kurtarır.

Duş giderinin su çekmemesi her zaman tıkanıklığa işaret değildir. Bu yüzden pis su gideri kamera ile kontrol edilmeli, gider hattında deformasyon olup olmadığı görüntülü olarak tespit edilmelidir. İstanbul’da kameralı tesisatçı olarak faaliyet gösteren firmamız pimaş görüntüleme sistemi sayesinde tesisatınızın resmini ve videosunu çekip sizlere sunuyor.

Ev ve işyerinde tıkanıklık açılırken vitrifiye araçlarına dikkat edilmeli darbelerden korunmalıdır. Takdir edersiniz ki bir yeri tamir edip bir yeri bozmak hoş bir durum değildir. Filtes Tesisat profesyonel ekibi sayesinde en az hasarla kırmadan tıkanıklık açma işlerinizi çözmektedir.

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim