Koku Tespiti

Bir çoğumuzun şikayetçi olduğu ev ve işyerlerinde meydana gelen kötü kokular bazen dayanılmaz bir noktaya ulaşır. Ev hanımı olan kadınların daha çok maruz kaldığı bu durum, insanları çeşitli temizlik malzemesi kullanımına yöneltmektedir.

Detaylı Bilgi

Tuvaletten Gelen Kötü Koku Tespiti

Günümüzde yapılan inşaatlarda yapım mantığı mevcut alana daha çok daire veya işyeri elde etmeye dayalı olarak ilerlemektedir. Düşürülmek istenen maliyetlerden yüzünden pis su gider borusu alt yapısı bu durumdan olumsuz etkilenmektedir. Tabi bu durum her yapıda aynı değildir.

Detaylı Bilgi

Banyo Lavabosundan Gelen Kötü Koku Tespiti

Lavabodan gelen kötü kokuyu çoğu zaman elimizi yüzümü yıkadığımız zaman fark etsek bile, daha aşırı durumlarda bu kötü koku evin içine kadar yayılmaktadır. Peki nedir banyo lavabosundan gelen kötü kokunun sebebi inceleyelim. Banyo lavabolarının kötü kokuya maruz kalmasının başlıca üç nedeni vardır.

Detaylı Bilgi

Küvetten Gelen Kötü Koku Tespiti

Küvetden gelen kötü kokunun birçok sebebi vardır. Bu sebeplerden bir tanesi küvet içine atılan kılların boru içinde oluşturduğu daralmadır. Duş alırken saçın dökülmesi veya bilinçli olarak atığımız saç ve tüyler küvetin bağlı olduğu pis su gider hattında daralmalara sebebiyet vererek içinde pislik birikmesine neden olur.

Detaylı Bilgi

Süzgeçten Gelen Kötü Koku Tespiti

Süzgeçler evlerimizde banyo, balkon bölümlerinde yer almaktadır. Nadirde olsa ev sahipleri tuvalet ve mutfaklarına da süzgeç yaptırırlar. Süzgeçten gelen kötü koku tespitini nasıl yaptığımıza gelecek olursak; bu işlemi kötü koku tespiti yapan cihazlarımız sayesinde gerçekleştiririz.

Detaylı Bilgi

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim