Pis Su Gider Hattı Yıkama

Pis su gider hatları yapılarda mutfak, tuvalet, banyo gibi alanların atık suyunun tahliyesi görevini üstlenir. Buna ek olarak bina yağmurluk pimaşlarını da söyleyebiliriz. Mutfak, banyo, tuvalet hatları bina pis su pimaş borularından yol alarak bina rögarına ulaşır.

Detaylı Bilgi

Rögar Temizleme

Rögarlar yapıların ana şebeke pis su gider hatlarına tahliyesini sağlayan toplayıcılardır. Mutfak, tuvalet, ve banyo gibi bölgelerden her türlü atık su ve maddeye maruz kalan rögarlar zamanla kirlenir. Rögar kirlenmesini oluşturan başlıca etkenler olarak tuvaletlerden atılan ıslak mendil, havlu peçete, gidere kaçırılan poşet, sünger ve bez gibi yabancı maddeleri sayabiliriz.

Detaylı Bilgi

Mutfak Gider Borusu Yıkama

Mutfak gider borusu, sürekli gidere dökülen yağlı yemek artıkları nedeniyle borunun iç kısmında biriken pislikler nedeniyle kötü kokular yayar. Mutfak pimaş hatları genel olarak mutfak dolabının arkasında duvara gömülü olduğu için değişim işlemi mutfak dolabı sökülmeden yapılamaz.

Detaylı Bilgi

Otopark Gideri Yıkama

Otoparklar kapalı ve açık olmak üzere iki çeşittir. Kapalı otoparkların iç kısımlarında bulunan mazgallar aracılığı ile pis su tahliyesi yapılmaktadır. Genel olarak kapalı otoparkların giriş kısımlarında da su tahliye mazgalları mevcuttur. Açık otoparklarda bu işlem değişkenlik göstermektedir.

Detaylı Bilgi

Tuvalet Gider Borusu Yıkama

Tuvalet giderlerinin atık suyu pimaş borular aracılığı ile yapılmaktadır. Yapı için uygun çapta ve yanlış yapılan gider boruları, yanlış kullanımda üstüne eklenince tuvalet tıkanıklığı durumu kaçınılmazdır.

Detaylı Bilgi

Yağmurluk Kolonu Yıkama

Yapılarda yağmurluk kolon hatları çatı kısmından başlayarak bina girişine kadar inmektedir. Yağmurluk gider kolonu veya yağmurluk gider pimaşında oluşan sorunlar insanlarımız tarafından genel olarak yağmur yağdığı zaman fark edilmektedir.

Detaylı Bilgi

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim