• Kombiye Su Basma Nasıl Yapılır?

  Kombiye Su Basma Nasıl Yapılır?

  Kombiler ev ve işyerlerinde ısınmamızı sağlayan elektronik eşyalardır. Tıpkı arabamıza nasıl yıllık bakım yaptırıyorsak kombinin de yıllık bakımı ihtiyacı vardır. **Kombi bakımı** yaptırmak daha verimli ısınmanızı sağlamanın yanı sıra kombi ömrünün uzamasın da önemli rol oynar.

  Devamını Oku
 • Pimaş Boru Yıkama

  Pimaş Boru Yıkama

  Mutfak, tuvalet ve banyo gibi bölümlerin atık sularının tahliye edildiği tahliye kanalları pvc borular aracılığı ile yapılmaktadır. Halk dilinde pimaş boru olarak bilinen bu atık su tesisatı sistemi kullanım koşullarına bağlı olarak boruların iç kısmında kirlilik gösterebilir.

  Devamını Oku
 • Bahçe Gider Tıkanıklığı Açma

  Bahçe Gider Tıkanıklığı Açma

  Bahçe giderlerinde toprak ve diğer yabancı maddelerden dolayı tıkanır. Bahçe giderlerinde genel olarak görünen sorun gider içine kaçan toprak, ağaç dalı ve yapraklardır.

  Devamını Oku
 • Su Basınç Düşürücü

  Su Basınç Düşürücü

  Konutlarda, iş yerlerinde su borularında sorun yaşadığında sorunun nedeninin bulmak başlıca temel unsurlardan biriside şebeke suyunun basınç oranıdır.

  Devamını Oku
 • Apartman Boşluğundan Su Geliyor

  Apartman Boşluğundan Su Geliyor

  Bina apartman boşluklarından pis su gideri boruları geçmektedir. Çeşitli şekilde tabir edilen havalandırma boşluğu halk dilinde aydınlık olarak da b…

  Devamını Oku

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim