Pis Su Gider Hattı Yıkama

Pis su gider hatları yapılarda mutfak, tuvalet, banyo gibi alanların atık suyunun tahliyesi görevini üstlenir. Buna ek olarak bina yağmurluk pimaşlarını da söyleyebiliriz. Mutfak, banyo, tuvalet hatları bina pis su pimaş borularından yol alarak bina rögarına ulaşır.

Günlük yaşantımızda önemli yeri olan mutfak, tuvalet ve banyolar kimi zaman pis su gider borularınızın içi pislendiği için tıkanıklık ve kötü kokuya sebebiyet verir. Pis su pimaş hattı değiştirme işlemi maliyetli bir işlem olduğu için firmamız yapılara pis su gider hattı yıkama sistemini getirmiştir.

Mutfak, banyo, tuvalet hattı bina ana pis su gider hattı fark etmeksizin eviniz ya da binanızda hiçbir yeri kırmadan dökmeden yapılan pis su gider hattı yıkama işlemi, siz mal sahiplerini zaman ve para kavramı açısından karlı çıkaracaktır. Yeniden yapım tadilat maliyet ve stresini ortadan kaldıran bu sistem gider borularınızın içini sıfırdan yapılmış gibi temizlemektedir.

Önemli:
‘’Yağmurluk pimaşlarının rögar hattına bağlantısı yasaktır. İkamet ettiğiniz binada ya da işyerinizde yağmurluk hattı rögara bağlı ise cezai yaptırımla karşı karşıya kalabilirsiniz. Yağmurluk boruları bina dışından uygun bir şekilde sokağa akmalıdır.’’

Pis su gider hattı yıkama işlemi sayesinde pis su gider borularınızın içinde biriken pislik ve tortular nedeni ile evinize gelen kötü kokularda son bulacaktır. Basınçlı pis su gider yıkama makinelerimiz sayesinde yaptığımız bu işlem sonrasında gider borularınızın içi kameralı görüntüleme cihazlarımız ile görüntülenir. Temizlenen hattın yapısal durumu ev sahiplerine gösterilir. Şayet mal sahipleri tarafından istendiği takdir de resim ve video çekme özelliğine sahip cihazlarımız sayesinde borunuzun içinin resim ve videosunu sizlere verebilmekteyiz.

Yukarıda yaptığımız açıklamalardan anlaşılacağı gibi bu işlem sadece makineler ile yapılmaktadır. Pis su gider hattı yıkama işlemini yaptığını iddia eden bazı firmalar evinizin musluğuna taktığı hortumla bahçe sular gibi temizlik yapmaktadırlar. Bu işlem kesinlikle uygunsuz ve doğru değildir. Evinizin musluğundan gelen suyun basıncı ortalama 4 bar civarındandır. Ve bu işlem pis su gider hattı yıkamak için yeterli derecede değildir. Firmamızın sahip olduğu yüksek basınçlı pis su gider hattı yıkama makineleri sayesinde doğru temizlik yapılmaktadır.

Pis su gider hattınızı yıkatmaya karar verdiyseniz nelere dikkat etmelisiniz?
•Servise gelen personelin eğitimli olması
•Pis su gider hattınıza zarar gelip gelmeyeceği
•Gider yıkama işlemi sonrası kameralı görüntüleme yapılıp yapılmayacağı

Tüm bu hususlar dikkate alınarak işinizi şansa bırakmadan profesyonel şekilde pis su gider hattı yıkama işlemi yapan firmamızı aramanızı tavsiye ederiz.

İlgili Video

Tesisatla ilgili herhangi bir sorununuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin veya +90 (212) 434 58 38 numaralı telefondan bizi arayın.

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim