Cihazla Su Kaçağı Bulma

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Evlerimizde meydana gelen su kaçakları maalesef bizi panik haline sokar. Öncelikle evinizde aniden gelişen su kaçağı için yapmanız gereken birkaç işlemi size baştan bildirmek istedik.

1- Şayet alt komşuya sızan su durmadan sürekli halde akıyorsa dairenizin su vanasını sıkı sıkıya kapatınız
2- Dairenizin su vanası bozuk olduğu için suyu kapatmıyorsa binanın ana su vanasını kapatınız
3- Alt kata akan su sürekli değil de örneğin sadece mutfak ve banyo lavabosunu kullandığınızda veya duş aldığınızda gidiyorsa su vanasını kapatmanıza gerek yoktur. Bahse konu olan mutfak, banyo ya da tuvalet gibi bölgeleri kullanmazsanız alt kata su gitmeyecektir.

Kendinizce yaptığınız bu gözlemler sonucunda şayet alt kata sürekli su gidiyor ise vakit kaybetmeden cihazla su kaçağı bulma servisini aramanızı tavsiye ediyoruz. Su kaçağı tespiti eskiden olduğu gibi tahminler üzerine kırılarak bulma yöntemi ile yapılmamaktadır. Teknolojinin ilerlemesi ile gelişen su kaçağı tespit cihazları sayesinde, evinizde oluşan su tesisatı arızasını cihazla su kaçağı bulma yöntemi ile tespit edilmektedir.

Cihazla su kaçağı bulma işleminin faydaları nelerdir? Neden cihazlı tesisatçı tercih etmelisiniz?
Yukarıda anlattığımız gibi cihazla su kaçağı bulma yöntemi her şeyden önce evinizde gereksiz kırımdan dolayı fazla tadilat maliyeti çıkmasını engellemektedir. Evinize özenle yaptırmış olduğunuz seramik, boya ve duvar kağıdı gibi dekorasyonlarınızın işini bilmeyen ve cihazları olmayan bir su tesisatçısı tarafından mahvolmasını kimse istemez.
‘’Bir konuyu defaten tekrar etmekte fayda görüyoruz cihazla su kaçağı bulma işleminin temel amacı en az hasarla su kaçağı tespiti yapı tamir etmektir.’’

İnternet ortamında çok fazla cihazla su kaçağı bulma firması mevcut hangi firmalara güvenmeliyim?
Öncelikle size bu açıklamayı yapmaktaki amacımız kesinlikle başka firmaları karalamak değildir. Bu konuya en doğru olarak basitçe şu şekilde sizlere izah etmek isteriz. Manavdan meyve veya sebze alırken bile seçerek almaktayız. Yahut kıyafet alırken mağazaları gezip üzerimize en uygun olan elbiseyi alıyoruz.
Peki konu yaşam alanımız olan evimiz olunca neden internet ortamında en ucuz kurumsal olmayan firmaları tercih ediyoruz ?

Nelere dikkat etmelisiniz ?

  • Öncelikle internet ortamından araştırıp bulduğunuz firmanın web sitesinde firma adresi bulunup bulunmadığı şayet mümkünse bu adresin doğruluğunu kontrol ediniz.
  • İkinci olarak cihazla su kaçağı bulma firmasının telefon numaralarını kontrol ediniz. Web sitesine sadece cep telefonu numarası yazan firmalar muhtemelen resmi olmayan firmalardır.
  • Cihazla su kaçağı bulma firmasının internet sitesine yazmış olduğu referanslar ve biten işler bölümünü inceleyiniz.
  • Cihazla su kaçağı firmasının su kaçağını bulma konusunda garanti isteyiniz.
  • Su kaçağı bulunduktan sonra yapılan tadilat işlemi için firmadan garanti isteyiniz.
  • Cihazla su kaçağı bulma firma personellerinin yeterli eğitime sahip olup olmadığını sormak sizin en tabii hakkınızdır.

Evet tüm bunlar kurumsal ve profesyonel bir cihazla su kaçağı bulma firması olmanın gerekliliğidir.

Önemli : Cihazla su kaçağı tespiti ve su kaçağı tamiratı yaptırdıktan sonra mutlaka servis formu isteyiniz !

Yaptırdığınız işlem sonrası evinize gelen cihazla su kaçağı bulma servisinden mutlaka yaptığı işlemi gösteren servis formunu isteyiniz. Almış olduğunuz bu belge servisin yapmış olduğu su kaçağı tespiti ve su tesisatı arızasının tarafınızca elde edilmiş garanti belgesi vasfını da taşımaktadır.

Neden Filtes Tesisatı tercih etmelisiniz ?
Firmamız cihazla su kaçağı bulma firmaları arasında kurumsal ve profesyonel kimlik taşıyan nadir firmalar arasındadır. Bütün servis personellerimiz konusunda yeterli eğitime sahip olmadan kesinlikle servise gönderilmemektedir. Evinize gelen personelimiz firmamızın kendi bünyesinde sigortalı çalışan personeller olup günlük yevmiye usulü dışarıdan iş gücü tedarik edilen personeller değildir. Bünyemizde çalışan bütün personellerinin ustalık belgesi mevcuttur.

Firmamızın diğer firmalardan olan en büyük ayrıcalığı uzun yıllar edinmiş olduğu yapı tecrübesidir. Web sitemizde yer alan biten projeler bölümünü incelerseniz bize hak vereceğinizi düşünmekteyiz. Bir işin nasıl yapılacağı hakkında fikir sahibi olmak uygulama ve tecrübesi ile kendini ispatlayan firmamız için gurur kaynağıdır.

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim