Bilgisayarlı Su Tesisatçısı

Bilgisayarlı Su Tesisatçısı

Su kaçağının nasıl tespit edildiği hususunu web sitemizde yer alan faydalı bilgiler bölümünde sizlere defalarca anlattık. Buradaki amacımız güvenilir ve kurumsal firmalarla çalışmanız için sizlere bilgi vermektir. Ülkemizde inşaat sektörünün hızlı gelişiminin ardından alt yapı unsurlarından olan su tesisatında meydana gelen arızalarda aynı hızla artış göstermiştir. En az maliyetle inşaatlarını mal etmeye çalışan yapı sahipleri görünen odur ki yapı kalitesine önem vermemektedir.

Ancak gelişen teknoloji yapılarda adeta kronik hale gelen su tesisatı sorunlarına çözüm olmaya devam etmektedir. Bilgisayarlı su tesisatçısı olarak gitmiş olmuş olduğumuz servis tecrübelerimizde sıkça rastladığımız su tesisatı sorunlarını anlatmak istedik.

Yapılarda su kaçağının oluşmasını nedenleri

  • Su tesisatında kalitesiz malzeme kullanımı
  • Niteliksiz ve işinin ehli olmayan kişilerce su tesisatının yapılması
  • Projeye uygun su tesisatı yapılmaması
  • Su tesisatının bitiş aşamasında doğru yapılmayan su kaçağı testi

Tüm bunlar bir araya geldiğinde yeni aldığınız evde size sorunlu bir su tesisatı da hediye edilmiş olur. Bilgisayarlı su tesisatçısı olan firmamız eski usul su kaçağı tespitine son vererek, su kaçağını cihazlarla noktasal olarak tespit ediyoruz. Cihazla su kaçağı tespiti evinizde daha az yer kırılmasını sağlamaktadır.

Bilgisayarlı su tesisatçısı seçiminde nelere dikkat etmelisiniz?

  • Öncelikle bilgisayarlı su tesisatçısının güvenilirlik ve su kaçağı tespiti konusunda garanti verme hususuna dikkat ediniz.
  • Su kaçağı tespiti sonrası yapılacak olan tamirata firmanın garanti verip vermeyeceğini sorunuz
  • Yapılan su kaçağı tespiti ve tamiratı sonrası mutlaka yapılan işi gösteren ve ödenen ücret ile ilgili servis formu isteyiniz. Aldığınız servis formu sizin açınızdan garanti demektir.

İnternette web sitesi olup su tesisatı işi yapan bazı firmalar su kaçağı tespit ücretini diğer firmalardan düşük tutabilirler. Su kaçağı tespiti fiyatındaki indirimi de arızanın tamiratını kendilerinin yapması şartıyla yaparlar. Aslında bu bir nebze sağ gösterip sol vurmaktır. Kurumsal olan su tesisatçısı bunu asla yapmaz. Su kaçağını tespit ettikten sonra arızanın durumuna göre yerinde tamirat fiyatı verirler. Mal sahipleriyle karşılıklı olarak anlaşılırsa su kaçağının tamiratını yaparlar.

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim