Banyonun Tavanından Su Akıyor

Banyonun Tavanından Su Akıyor

Alt komşunuz banyonun tavanından su akıyor dediyse bu acil bir durum demektir ve cihazla su kaçağı bulma servisini hemen aramanızda fayda vardır. Filtes Tesisat olarak alt komşunuza akan su sızıntısını su kaçağı tespit cihazlarımız ile komşunuza daha fazla zarar vermeden su sızıntısını nokta atış olarak tespit ediyoruz.

Banyo tavanında kararma, banyo tavanında rutubet, banyo tavanında sararma gibi durumlar üst kattan gelen su sızıntısı probleminden kaynaklanabilir. Siz de evinizde tavanda küf ve rutubet varsa bu gibi durumla karşı karşıyasınız demektir.

İnsanların günlük yaşantısında bu tip durumlarla karşı karşıya gelmesi muhtemel olan ev sorunlarındandır. Su kaçağı bilinçsiz su kaçağı tespiti yapılmak istendiği zaman maddi olarak yıpranmanıza sebep olur. Gelişen teknoloji su kaçağı arızasını cihazla tespit edilebilir hale geldi.

CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİ NASIL YAPILIR?
Servis ekibimiz evinize geldikleri anda su kaçağının yerini tespit etmek üzere evinizde çalışmasına başlarlar. Su kaçağının yerini tespit ettikten sonra ekibimiz arşivimize almak üzere resim çeker ve su kaçağının olduğu bölgeyi size gösterir. Su kaçağı atık su borularında ise kameralı su kaçağı tespit cihazı ile yer tam olarak ekiplerimiz tarafından resmi çekilir, görüntüsü kaydedilir ve size gösterilir.

Eskiden kırmadan su kaçağı tespiti cihazları kullanılamadığı zaman eve gelen su tesisatı ustası kendince bir noktadan başlayarak evin her tarafında kırmadık yer bırakmazlardı. Bu işlemin sonunda su kaçağının yerini tespit edildiğinde size harabe halinde bir ev ve bolca tadilat masrafı kalırdı. Ancak günümüz teknolojisinde kırmadan cihazla su kaçağı tespiti edilip, sadece bir kaç fayans kırılarak su kaçağınız artık bulunuyor. Bu teknoloji size zaman, maddiyat açısından, en önemlisi de evinizin görsel güzelliğinin bozulmaması açısından faydalı olacaktır.

Banyonun tavanından su akıyorsa diye telaşa kapıldıysanız sorunun kökten çözümü için uzman kadromuz ve son teknoloji cihazlarımız ile sizlere hizmet gösteriyoruz. Banyo tavanında ıslaklık görülmesi durumunda üst kat komşunuzun ilk yapması gereken kontrollerden biriside derz boşluklarıdır. Eğer derzlerde sıkıntı var ise ve onarım yapıldığı halde su sızıntısı devam ederse kırmadan su kaçağı tespiti yapan firmamız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Sizde 24 saat açık su tesisatçı Filtes Tesisatı arayarak su tesisatı arızalarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim