Makine ile Lavabo Açan Tesisatçı

Makine ile Lavabo Açan Tesisatçı

Robot makineler ile dakikalar içinde yapılan bu işlem lavabo tıkanıklığı açma yöntemlerinin arasında en etkili ve kesin yöntemdir. Bu yazımızda özellikle mutfak lavabolarının neden tıkandığı hakkında sizlere bilgi vermek istedik. Bu hatalar yapılmadığı sürece yapısal olarak gider borularınızda sorun yok ise lavabonuz kolayca tıkanmayacaktır.

Lavabo tıkanması durumunda çoğu kişi ilk önce kendi imkanları ile lavabo açmayı deneyebilir. Çok ileri boyutlara ulaşmayan lavabo tıkanıklığı bu sayede bazen açılabilmektedir. Makineli tesisatçı mutlak lavabosu ve banyo lavabosu tıkanıklığını tıkanıklık açma robotu sayesinde evinizde herhangi bir yer kırılmadan dakikalar içinde açmaktadır. Makine ile lavabo açan tesisatçı olarak lavabo tıkanıklığı açmanın en kesin ve kısa yolu bu yöntem olduğunu kesin olarak söyleyebiliriz.

Lavabo tıkanıklığının sebepleri aşağıdaki gibidir;

  • Çap diplerinin çöp kovasına iyice sıyrılmadan lavaboda yıkanması.
  • Tabak ve tencere diplerinde kalan yemek artıklarının çöp kovasına iyice sıyrılmadan lavaboda yıkanması veya bulaşık makinesine koyulması.
  • Kızartma yağları lavabo tıkanıklığına sebebiyet veren başlıca unsurlar arasındadır. Kızartma yağları doğaya da zarar verdiği için kesinlikle lavaboya dökülmemelidir. Bazı ilçe belediyeleri atık kızartma yağı toplamaktadır.
  • Meyve ve sebze yıkarken lavabo giderine küçük parçalar gitmemesine özen gösterilmelidir.
  • Dış kısmı çok çamurlu olan patatesler lavaboda yıkanmamalıdır. Gerekirse bir kaba su koyulup çamurdan arındırılmalıdır.
  • Bulaşık süngeri ve bulaşık teli gibi temizlik malzemelerinden kopan küçük parçalar lavabo giderine gitmemelidir.
  • Kürdan gibi lavabo giderini tıkayacak yabancı maddelerde gidere atılmamalıdır.

Makine ile lavabo açan servis filtes tesisat uzman personel ve son teknoloji tıkanıklık açma cihazları sayesinde eviniz kirlenmeden ve hiçbir yer kırılman lavabo tıkanmasını açmaktadır. Şayet lavabo sürekli tıkanıyorsa tıkanıklık açma işlemi tamamlandıktan sonra mutlak suretle gider borularınızın içi kamera ile kontrol edilmelidir.
Yapılan kameralı kontroller neticesinde sürekli lavabo tıkanıklığına sebebiyet veren sorun bu sayede kesin olarak tespit edilmelidir. Ve siz ev sahiplerine kesin ve kalıcı bir çözüm sunulmalıdır. Her işte olduğu gibi su tesisatı sorunlarının çözümü de kesin ve kalıcı olması büyük önem taşır.

Filtes tesisat su tesisatı sorunlarınıza kesin ve kalıcı çözümler üretir.
Bize 0212 434 58 37-38 ve 0537 953 73 13 telefon numaralarımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim