Bayrampaşa Su Kaçağı Bulma

Bayrampaşa Su Kaçağı Bulma

Filtes Tesisat, Bayrampaşa su kaçağı bulma hizmetlerini profesyonel olarak sunmaktadır. Çeşitli sebeplerle su kaçağı sorunları ortaya çıkmakta ve bu sorunlara zamanında müdahale çok önemlidir. Aksi bir durumda sorun daha da kötüleşerek çok ciddi problemlerin yaşanmasına neden olabilir. Soruna zamanında müdahale kadar önemli olan bir başka unsur profesyonel müdahaledir. Çünkü bilinçsiz şekilde yapılan müdahaleler sorunun daha da büyümesine neden olur.

Hatta sorunun çözümü için ödenecek olan tutarın çok daha fazla artmasına yol açabilir. Bu sebeple sorunun çözümü için mutlaka profesyonel yardım almanız gerekir. Aynı zamanda 24 saat kesintisiz hizmet alacağınız firmalar arasında yerini almaktadır.

Bayrampaşa ilçesinde Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

Su tesisatında sızıntı olduğu durumlarda bazı belirtiler söz konusu olur. Bu belirtiler şunlardır:

 • Zeminde oluşan kabarmalar,
 • Çok fazla su tüketmiyor olmanıza rağmen su faturasında önemli bir yükselişin görülmesi,
 • Fayans aralarında meydana gelen küflenme ve kararmalar,
 • Duvarlarda oluşan kabarma, dökülme ve siyahlaşmalar,
 • Alt kata su damlaması,
 • Evin bazı bölgelerinde hiç sebep yokken bir anda meydana gelen rutubet ve nem.
 • Evinizde normal koşullarda kanalizasyonda yaşamakta olan böceklerin görülmeye başlaması,
 • Evde herhangi bir musluğun açık olmamasına rağmen su saatinin göstergesinin dönüyor olması,

Su Kaçaklarının Onarılması Hangi Durumlarda Zorlaşır?

Bazı su kaçağı belirtilerinin erkenden fark edilip onarılması, olası tehlikelerin önlenmesi için önemlidir. Su kaçakları zemin altında ortaya çıktığında çoğunlukla zor anlaşılır bir nitelik göstermektedir. Zemin altında meydana gelen su kaçakları birikerek alt kata ulaştığında sorun kendini açığa çıkarır.

Su kaçağında en fazla korkutan işlem su kaçağı bulmak olmaktadır. Bayrampaşa su kaçağı bulma işleminde çoğunlukla klasik yöntem adı verilen uygulama kullanılmaktadır. Bu uygulama ise beton ve parkelerin kırılması yöntemi olarak gerçekleştirilmektedir. Filtes Tesisat 30 yılı aşkın tecrübesiyle en zorlu uygulamaların dahi profesyonel olarak üstesinden gelmeyi başarmaktadır.

Kırmadan Profesyonel Olarak Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su sızıntısının ortaya çıktığı su borularının fayans altlarında veya beton aralarında olduğu bilinmektedir. Su kaçağı sorunun tespitinin ardından buralar kırılarak su borusu tespit edilmeye çalışılır. Patlamış durumda olan su borusu belirlendikten sonra onarım işlemi gerçekleştirilir. Yapılan bu işlemin sonrasında hemen işiniz bitmez. Sorunlu borunun tespiti için kırılan yerlerin yeniden onarımı yapılır. Sonrasında da temizlik işlemlerinin yapılmasıyla işlem tamamlanır.

Kırıp dökmeden su kaçağı bulma ve tamirini yapan firmamız bu sorunların hepsine çözüm üretmektedir. Ev veya iş yerlerinizde karşınıza çıkan su kaçağı sorunlarını tek bir seramiğin altında tespit ediyoruz. Yaptığımız tespit işleminin hemen sonrasında ise uzun vadeli çözüm sunuyoruz. Bunun için yapmanız gereken Bayrampaşa su kaçağı bulma hizmeti sunan şubemizle irtibat kurmaktır.

Su Kaçak Bulma Cihazları ile Hızlı ve Doğru Tespit Olanağı

Su kaçağı bulma işlemlerinde kullanılan çok çeşitli yöntemlerin varlığı söz konusudur. Bu yöntemlerden biri de akustik dinleme adı verilen işlem olmaktadır. Akustik dinleme cihazı su sesine karşı çok duyarlı bir yapıya sahiptir. Bu özelliği sayesinde ev ya da iş yerinizde meydana gelen sorunların tespiti kolaylaşmaktadır. Bu tespit işlemi ise noktası noktasına yapılabilmektedir. Bu sayede sorunun çözümü için tek bir fayansın kırılmasıyla mümkün hale gelmektedir.

Yüksek teknoloji ürünü olan akustik cihaz kullanımı çok önemli avantajlar sunmaktadır. Bu sayede eskiden yapıldığı gibi moloz yığınlarıyla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bayrampaşa su kaçağı bulma işlemi kırmadan dökmeden konfora dönüşmektedir. Firmamız bu sayede % 100 garanti sağlayarak, su kaçağını onarım işlemini gerçekleştirmektedir.

Firmamız su borularında oluşan sızıntıları yalnızca dakikalar içerisinde tespit etmektedir. Ardından hızlı ve temiz bir şekilde onarım işlemini gerçekleştirmektedir. Firmamızdan bu hizmetleri alabilmeniz için servis hizmeti sunmaktadır. Yeterli donanıma sahip ve işinin ehli tesisat ustalarımız Bayrampaşa ilçesinde hizmet vermektedir. Firmamız ile iletişime geçerek randevu oluşturabilir ve detaylı bilgilendirme alabilirsiniz.

Bayrampaşa Robotla Su Kaçağı Bulma

Gelişen teknoloji sayesinde su kaçağı sorunları kolaylıkla tespit edilebilir bir hal alıyor. Bayrampaşa su kaçağı bulma işlemi firmamız tarafından robotla yapılmaktadır. Firmamızda kullanılmakta olan kameralı sistem cihazlarla su kaçağı sorunsuz bir şekilde bulunmaktadır. Sorunun tespitinin sonrasında gerekli onarım servis hizmeti firmamız tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir. Su kaçağı tespiti için Bayrampaşa şubemizi arayarak ev ve iş yerlerinde karşılaştığınız beton altı sızıntılarına yönelik hizmet alabilirsiniz. Bu hizmetlerimizden ise en ekonomik fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

Atık Kaçak Su Tespiti Nasıl Yapılır?

Atık kaçak su tespiti için sıhhi atık kanalında kameralı inceleme yapılmaktadır. Alaturka tuvalet, klozet gibi farklı atık boruları içten başlanarak incelenir. Sorun oluşturan sızma noktası doğru şekilde saptandığı için hataya yer verilmez. Böylece sizin için adeta kabusa dönüşen sorun uzun vadeli olarak ortadan kalkar.

Bulunan Sızdırma Sorunu Nasıl Çözülür?

Su kaçağı sorunlarında yaptığımız işlemlerden biri de şebeke su borusu damlatması için basınç testleri uygulamaktır. Bu süreçte suyun borulardan çekilmesi ve hava basılmasıyla bazı kararlar almamızı sağlar. Gerçekleştirilen çalışma sonrasında düşünüldüğü gibi damlatma düzeyinde sızıntılar tespit edilebilir. Eğer mikro sızıntılar söz konusu ise sorunun çözümünde kimyasallar ile kapatma adımları uygulanabilir.

Petek Borularındaki Su Kaçağı Sorunlarını Nasıl Çözüyoruz?

Su kaçağı çeşitli sebeplerle ortaya çıkabilen ve hiç istenmeyen bir durumdur. Bu sorun çeşitli evinizin veya iş yerinizin her yerinde meydana gelebilir. Aynı şekilde petek su borularında da su kaçağı sorunları görülebilmektedir. Konusunda deneyim sahibi olan tesisat ustalarıyla çalışıyoruz. Aynı zamanda her türlü su kaçağı sorunu için çözüm üretebilecek gereçlere sahibiz.

Bu sayede petek borularında ortaya çıkan damlatma şikâyetini kolaylıkla çözüyoruz. Bu sorunun tamamen çözümü için kimyasal enjekte ediyoruz. Böylece petekte meydana gelen su kaçağı sorunlarına kalıcı çözümler sunuyoruz. Sizin de bu tür şikayetleriniz var ise Bayrampaşa su kaçağı bulma hizmeti veren firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Bayrampaşa Su Kaçağı Su Kaçağı Bulma İşlemleri

 • Su tesisatında çeşitli sebeplerle meydana gelen su kaçağını bulma,
 • Daire içerisinde meydana gelen her türlü su kaçağını bulma,
 • Gelişmiş teknolojiye sahip cihazla su kaçağı bulma,
 • Çeşitli nedenlerden dolayı iş yerinde kendini gösteren su kaçağı tespiti,
 • Kırıp dökmeden su kaçağı bulma,
 • Son teknoloji ürünü görüntülü cihazlarla su kaçağı bulma,
 • Banyo ve tuvaletlerde ortaya çıkan su kaçağının tespiti,

Bayrampaşa Kaçak Bulma Cihazları ile Hızlı ve Doğru Tespit İmkanı

Su kaçağı sorunlarında hızlı ve doğru tespit çok önemlidir. Bunun doğru şekilde yapılabilmesi için de teknolojik cihazlara ihtiyaç duyulur. Firmamız bu bakımdan yeterli donanıma ve tecrübeye sahip olan firmalar arasında yer alır. Akustik dinleme cihazlarıyla ev veya iş yerinizdeki su kaçağı sorunlarını kolaylıkla tespit ediyoruz.

Bu sorunların çıkış noktasını tespit ettikten sonra gerekli işlemleri yapıyoruz. Gerek duyulduğunda sahip olduğumuz termal kamera sistemlerini de hizmetinize sunuyoruz. Böylelikle noktasal tespitler yaparak evinizde hoş olmayan görüntülerin olmasını önlüyoruz. Bayrampaşa su kaçağı bulma hizmetlerimizle Bayrampaşa ilçesinde yaşayanlar firmamızdan hizmet talebinde bulunabilmesine olanak sağlıyoruz. Deneyimli ustalarımız ve gelişmiş cihazlarımız ile her zaman müşterilerimizin hizmetinde olmaya devam ediyoruz.

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim