Zeytinburnu Su Tesisatçısı

Zeytinburnu su tesisatçısı su kaçağı tespitinde uzman kadrosu ve son teknoloji cihazları sayesinde su kaçaklarının yerini tespit etmektedir. Her insanın evinde veya işyerinde su tesisatı arızaları meydana gelebilir. Su tesisatında meydana gelen su kaçağını bulmak özel uzmanlık isteyen bir iştir. Bulunamayan su kaçağı tespiti için cihaz olması şarttır.

Cevizlibağ su tesisatçısı olarak başka bir değinmek istediğimiz husus ise lavabo tıkanıklığı hususudur. Mutfak ya da banyo lavaboları neden tıkanır bunu detaylı bir şekilde ele alalım. Öncelikle tıkanıklığın iki türlü nedeni vardır. Kullanım kaynaklı hatalar ve atık su borularınızın yapısal durumunda kaynaklı olan sorunlar.

Beştelsiz mahallesi su tesisatçısı olarak öncelikle kullanım kaynaklı sorunları ele alalım. Banyo lavabosunun tıkanmasının en temel sebeplerinden birisi lavabonun içine atılan saç tarandıktan sonra atılan veya erkeklerin sakal traşı olduktan sonra lavabonun içine kılları atmalarıdır.

Mutfak lavabolarında ise durum daha farklıdır. Yemek sonrası tencere ve tabak diplerinde kalan yağ kalıntıları lavaboda yıkanmamalıdır. Tencere ve tabak diplerindeki yağ yemek kalıntıları çöp kovasına sıyrıldıktan sonra lavaboda yıkanmalı veya bulaşık makinesine atılmalıdır. Mutfak lavabosunda meyve veya sebze yıkarken lavabo giderine kopan parçaların gitmemesine dikkat edilmelidir.

Kazlıçeşme su tesisatçısı filtes tesisat lavabo tıkanmasını ne açar veya lavabo tıkanıklığı nasıl açılır konusunda sizleri bilgilendirmeyi istedik.

  • Öncelikle mutfak lavabonuz tıkanıysa lavabo sifonunu kontrol etmelisiniz. Şayet lavabosu sifonunda tıkanma var ise kendinizde temizleyebilirsiniz.
  • Lavabo sifonunda bir sorun yoksa ya da temizlediğiniz halde lavabo tıkanıklığını açamadıysanız sorun daha ileri noktada demektir. Metal tel veya elbise askılığı yardımı ile gider borusunun içine yavaşça ileri geri yaparak tıkanıklığı açmayı deneyebilirsiniz.
  • Limon tuzu, karbonat ve sirke karışımını kullanarak lavabo tıkanıklığı açma yöntemini deneyebilirsiniz.
  • Sirke ve karbonat karışımı ile lavabo tıkanması açma
  • Sirke ve tuz karışımı ile tıkalı lavabo açma
  • Robotla kırmadan lavabo tıkanıklığı açma hususu ise en zahmetsiz olanıdır.

Nuripaşa mahallesi su tesisatçısı olan firmamız lavabo tıkanıklıklarını kırmadan robot ile açmaktadır. Sizleri lavabo tıkanıklığı açma gibi sıkıntılı bir işten kurtarıyoruz.

Lavabo açıcı kullanmak doğrumudur?
Lavabo açıcılar kimyasal madde bileşenlerinden oluşmaktadır. Lavabo açlar pimaş borularınıza zarar vererek büzüştürebilir. Ek yerlerindeki contaları eriterek su sızdırmasına sebebiyet verir. Ayrıca bulundurduğu kimyasal maddeler nedeni ile insan sağlığı açısından oldukça zararlıdır.

Yeşiltepe su tesisatçısı olarak bina rogar tıkanıklığı sorunlarınızı robot sayesinde kırmadan açıyoruz. Bina rögarları bina sakinleri tarafından özellikle ıslak mendil ve tuvalet kağıdı gibi maddelerden dolayı tıkanabilir. Logar tıkanıklığı açma işlemi tamamlandıktan sonra logarın iç yapısı kontrol edilmelidir. Yapısal anlamda rögar çökmesi gibi sorunlar var ise mutlak suretle yeniden rögar yapılmalıdır.

Çırpıcı su tesisatçısı rögarınızın içini kamera ile görüntüleyerek sizlere detaylı rapor sunar. Ayrıca rögar ağzında ve dibinde pislikler birikmişse tekrar tıkanıklığa sebebiyet vermemesi için temizlenmelidir. Rögar temizliği uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Bilinçsiz ve uzman olmayan kişilerce yapılan rögar temizleme hayati risk taşıyabilir.

Binamızın rögarının yerini bilmiyoruz. Nasıl buluruz?
Seyitnizam su tesisatçısı filtes tesisat logar kapağı tespiti ve logar yeri bulma işini cihazlar sayesinde tam yer tespiti yapmaktadır. Yeri belli olmayan rögar kapaklarını tespit ediyor ve istek doğrultusunda rögar kapağını zeminle düz hale getirip rögar kapağının bir daha kaybolmaması için gerekli çalışmayı yapmaktayız.

Zeytinburnu Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Servisi

Veliefendi su tesisatçısı filtes tesisat bina ana gider borularında ve kanalizasyon hattında meydana gelen tıkanıklıkları tıkanıklık açma robotu sayesinde hiçbir kırılmadan açmaktadır. Kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemi sonrası gider boruların içi mutlak suretle kamera ile kontrol edilmelidir. Merkez efendi su tesisatçısı filtes tesisat son teknoloji cihazları sayesinde atık su giderlerinde meydana gelen sorunlara kesin çözüm bulmaktadır.

Sümer mahallesi su tesisatçısı olarak bina ana atık su borularının iç kısmından kaynaklı sorunlara gider borularınızı değişmeden çözüm buluyoruz. Kanal yıkama makinelerimizle atık su borularının içine sıfırdan yapılmış temizliyoruz. Yeniden yapım maliyetini ortadan kaldıran bu sistem sayesinde atık su borularında meydana gelebilecek tıkanıklıklara karşıda önlem almış olursunuz.

Akşemsettin mahallesi su tesisatçısı gider borularının içi yıkandığında giderden gelen lağım kokusuna da çözüm üretmektedir. Ana gider boruların içinde biriken yağ ve kireç tortuları yüzünden evinizin banyo ve mutfak bölümünden gelen kötü kokular bu sayede sona erecektir. Pimaş yıkama işlemi sonrası gider borularınızın içi kamera ile görüntülenerek yapısal durum hakkında sizlere bilgi verilir.

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim