Yeşilyurt Su Kaçağı Bulma

Yeşilyurt Su Kaçağı Bulma

Su kullanımı yalıtım konusunda profesyonel olan tesisatlara ihtiyaç duyar. Bu kategoride kaliteli özelliklere sahip malzeme ve profesyonel işçilik olmazsa olmazdır. Su kaçaklarının tespiti, kaçakların tamiri ve yedek parça temin işlemi gibi birçok konuda şirketimizi tercih edebilirsiniz ve bu konuda çözüm talep edebilirsiniz. Filtes ekibimiz Yeşilyurt su kaçağı bulma sektöründe tercih edilen bir firmadır. Ekibimizin hizmet kalitesi ve bu kategoride yeni nesil yöntemlerle Yeşilyurt su kaçağı bulma hizmeti sunması popüler olmasında etkili olmuştur.

Eski kaçak bulma yöntemleri banyo ve mutfak fayanslarının tahrip olmasına ve tesisat kullanıcısının parasal anlamda zarar görmesine neden olmaktaydı. Yeni nesil kameralı cihazların çıkmasıyla birlikte firmamız hizmet kalitesini güncelledi ve ekonomik Yeşilyurt su kaçağı bulma çözümleri üretti. Avrupa'da kullanılan ve ülkemizde de popüler olan güvenli, ekonomik ve kalitesi su kaçağı çözümleri sitemizde sizleri beklemektedir.

Hizmet Kalitemiz

Kaçak bulmada zamana karşı yarışan ve minimum fayans masrafı çıkararak müşteri memnuniyetini tercih eden ekibimiz yaz kış çözüm üretmektedir. Ekibimiz randevulu çalışmaktadır. Randevu işlemlerinde su kaçak bilgileri, ev adresi, iletişim bilgileri ve kimlik bilgileri ihmal edilmemelidir. Randevu alma işleminde ekibimizin dikkat ettiği konulardan biri de en uygun zamanın tercih edilmesidir. Ekip olarak her zaman için müşterimizin uygun gördüğü zamanı tercih ederek hareket ediyoruz.

Güler yüzlü hizmet kalitesine sahip elemanlarımız Yeşilyurt su kaçağı bulma sektöründe ilk sıralarda yer almaktadır. Zamanında müdahale, kaliteli ve güvenilir tesisat çözümleri hizmet programımızın ilk maddesini oluşturmaktadır.

Modern Su Kaçağı Bulma Çözümleri

Eski yöntemlerin demode olduğu ve yeni nesil su kaçağı bulma cihazlarının kullanıldığı kaçak bulma hizmetimizde dinleme cihazları, termal cihazlar ve kamera özelliğine sahip cihazlar kullanılmaktadır. Ustalarımız Yeşilyurt su kaçağı bulma sorunlarında ilçenin bütün mahallesine ulaşmaktadır. Yerinde inceleme işlemlerinde ince eleyip sık dokuyoruz ve kaçak bulma işlemini tam isabet gerçekleştiriyoruz.

Ustalarımız cihaz kullanımında gerekli deneyime sahiptir. Cihazın verdiği tepkileri en iyi şekilde değerlendiren ustalarımız kaçağın yerini kolaylıkla tespit etmektedir. Yağmur oluklarında meydana gelen kaçaklar, çatılarda meydana gelen kaçaklar, pis su giderlerinden kaynaklanan kaçaklar ve lavabodan kaynaklanan kaçaklar kolaylıkla teşhis edilmektedir.

Gereksiz Masraf Yapmadan Kaçak Buluyoruz

Amatör veya kullanım ömrünü doldurmuş Yeşilyurt su kaçağı bulma yöntemleri yerini günümüzde masraf çıkarmayan yöntemlere bırakmıştır. Yanlış döşenen tesisatlar, soğuk hava nedeniyle donan tesisatlar, kullanım ömrünü tamamlamış tesisatlar kaçak vermeye başlar.

Çalışanlarımız yerinde inceleme işlemini özel cihazlarla yapıyor. Kaçağın yerini yüzde yüz tespit eden cihazlarımız güvenli çözüm seçeneği sunuyor. Kaçağın bulunmasının ardından elemanlarımız bir veya iki fayansı kırarak kaçağı buluyor. Malzeme ve teçhizatlar aracımızda hazır bulunduğu için o anda gerekli tamir ve montaj yapılıyor.

Kaçağın Türüne Göre Çözüm Üretiyoruz

Su kaçaklarının belli başlı özellikleri vardır. Yeşilyurt su kaçağı bulma hizmetimizin kapsama alanı şu şekildedir:

1- Yağmur oluklarının neden olduğu kaçaklar genellikle oluk sisteminin yanlış montajlanmasından kaynaklanıyor. Oluk sisteminin kullanılmaz hale gelmesi durumunda en kısa sürede tamir edilmesi gerekir.
2- Bodrum katlarda meydana gelen ve hayatı olumsuz etkileyen kaçaklar da uzmanlık alanımıza girmektedir. Yağmur oluklarında meydana gelen kaçaklar, yan binada meydana gelen kaçaklar ve diğer bütün kaçaklar bodrum katta hissedilir. Üst katlarda meydana gelen pis su giderlerinde meydana gelen sorunlar da bodrum katta yaşayanlar için kabustur.
3- Logar, pis su gideri, tuvalet ve klozet sistemlerinde meydana gelen kaçakların bulunması ve tamir işlemleri de sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir. Yeşilyurt su kaçağı bulma elemanlarımız bu konuda güven vermeye devam etmektedir.

Filtes ekibimiz oluk, pis su gideri, lavabo gideri, su tesisat gideri ve benzeri birçok kategoride meydana gelen Yeşilyurt su kaçağı bulma sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Yerinde ve Zamanında Çözüm

Kaçakların tespiti işlemlerinde servis elemanlarımız ilk aşamada yerinde çözüm üretmektedir. Her zaman için kaçağın meydana geldiği yerde parça destekli su kaçaklarının tespiti konusunda çözümleri üretiyoruz. Zaman kazandıran bu hizmetimiz günlük programı etkilemeyen bir yöntemdir. İş dünyasında işinize ara vermeden, sosyal hayatta tatil programınızı iptal ettirmeden su tesisatlarıyla ilgili sorunlarınızı kısa sürede çözüyoruz.

Hizmetimiz Yedek Parça Destekli

Yedek parça seçeneğine ve modern yöntemlere sahip ekibimiz, ev, iş yeri, AVM, fabrika ve benzeri birçok yerin su tesisatlarını kolaylıkla tamir edebilmektedir. Bu tesisatlarda meydana gelen kaçaklar da uzman ekibimiz tarafından kolaylıkla tespit edilmektedir.

Su Tesisatlarını Aynı Kullanıma Açıyoruz

Oluk, pis su gideri, su tesisatı ve benzeri birçok tesisat için pratik Yeşilyurt su kaçağı bulma çözümleri üreten elemanlarımız aynı gün tesisatı kullanıma açmaktadır. Yapılan testler sonunda kaçağın tam olarak bulunması ve tamir edilmesi çok kısa sürmektedir. Malzeme ve uygulamanın kalitesi tercih edilme sebeplerimizden biridir. Ekibimiz kaçak bulma ve tamir işleminin ardından tesisatı denemektedir. Yapılan deneme işleminin ardından tesisat kullanıma açılmaktadır.

Pratikliğin ve profesyonelliğin çok önemli olduğu Yeşilyurt su kaçağı bulma işlemlerimizde cihazla kaçağın bulunması dakikalar sürmektedir. Kaçak tamiri de aynı şekilde dakikalarımızı almaktadır. Kısa sürede tamir işleminin ardından test işlemi sonunda tesisat kullanıma açılmaktadır.

Kullandığımız Cihazlar

Ekip olarak bu sektörde son model cihazları kullanıyoruz. Kullandığımız cihazların başında dinleme cihazı bulunmaktadır. Bu akustik cihazın en önemli özelliği suyun akışını test etmesi ve kaçak olan yerde uyarı vermesidir. Bu cihaz bütün kaçaklarda kullanılabilir.

Sıcak su kaçağı varsa bu durumda termal özelliklere sahip özel cihazı kullanıyoruz. Bu cihaz suyun akışını göstermekle birlikte kaçak olan yeri farklı bir şekilde yansıtmaktadır. Su kaçağı bulma cihazlarımız yeni nesildir.

Su Kaçağı Bulma Cihazlarımızla Yüzde Yüz Çözüm

Bu kategoride kullandığımız diğer bir cihaz ise kameralı özelliklere sahip olan cihazdır. Yeşilyurt su kaçağı bulma işlemlerinde bu cihaz kaçak tespiti yapmaktadır. Termal ve akustik cihazlarımız tamir yapmamaktadır sadece kaçağın yerini tespit etmektedir.

Evde, iş yerinde ve benzeri birçok mekanda su kaçaklarının yüzde yüz bir tahminle bulunabilmesi modern cihazlara ve etkili yöntemlere ihtiyaç duymaktadır. Ekip olarak evde, iş yerinde ve benzeri birçok mekanda su ve pis su gider kaçaklarının tam olarak tespit edilebilmesi işlemi işin uzmanı olan ekip tarafından gerçekleştirilmektedir.

365 Gün Su Kaçağı Bulma Hizmeti

Ekibimizin deneyimli elemanları işini severek yapan kişilerden oluşmaktadır. Elemanlarımız yılın her gününde bütün su tesisatları ve pis su giderleri için çözüm üretiyoruz. Yola çıkmadan önce yol durumu, hava durumu ve trafik durumu gözden geçirilmektedir. Bu inceleme işleminin ardından müşterimize söz veriyoruz.

Özellikle kış aylarında donma nedeniyle pis su giderlerinde ve su tesisatlarında su kaçakları meydana gelmektedir. Bu gibi durumlarda ekibimiz hava koşullarına aldırış etmeden adresinize ulaşarak kaçak bulma ve tamir işlemini yapmaktadır. Su tesisatlarında ve pis su giderlerinde meydana gelen kaçakların bulunması konusunda ilçemizde ikamet eden bütün vatandaşlarımıza etkili çözüm seçeneği sunuyoruz. Yeşilyurt halkı için randevulu hizmetin yanı sıra acil kaçak tespiti ve tamir hizmeti de sunuyoruz. Suyun kaliteli kullanımı profesyonel tesisatlara ve etkili servis hizmetine bağlıdır.

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim