Sultangazi Su Tesisatçısı

Sultangazi su tesisatçısı yapılarda en çok meydana gelen su sızıntısı tespiti ve tıkanıklık açma işlerine teknolojik cihazlarla çözüm getirmiştir. Sultangazi ilçesi son yıllarda yapılaşmanın büyük bir hızla arttığı bölgelerdendir. İnşaatın hızlı artması sonucu su tesisatı işlerinde malzeme ve işçilik kalitesinin düşük olması bazı sorunlarını beraberinde getirdi.

Su tesisatı sektöründe artık yaygın olarak kullanılan su kaçak tespit cihazları, en az hasarla su kaçağını tespit etmek adına en doğru yöntemdir. 50. Yıl mahallesi su tesisatçısı avrupadan ithal su kaçağı tespit cihazları ile ev ve işyerlerinizde meydana gelen su kaçaklarını nokta atış olarak tespit etmektedir. Bilinçsizce yapılan su kaçağı tespit işlerinde gereksiz duvar ve seramik yüzeyler kırılmaktadır. Dolayısıyla sizlere fazladan tamirat maliyeti çıkmaktadır.

Gazi mahallesi su tesisatçısının hizmetleri arasında tuvalet tıkanması açma işi de vardır. Birçoğumuzun evinde tuvalet tıkanıklığı meydana gelmiştir. Genel olarak insanlar ilk önce tuvalet tıkanmasını kendi yöntemleri ile açmayı denemektedir. Tuvalet tıkanıklığı açma yöntemlerinin arasında;

  • Tuvalet pompası ile tuvalet açma
  • Kimyasal madde kullanarak tuvalet açma
  • Metal tel yardımı ile tuvalet açma gibi yöntemler bulunmaktadır.

Malkoçoğlu mahallesi su tesisatçısı olarak her şeyden önce bilinçsizce bir şey yapmamanız için sizi uyarıyoruz. Bazı insanlar tuvalet tıkanıklığını açmak için temizlik sopası gibi uzun materyaller kullanmaktadır. Bunun sonucunda gider borularını çok zorlayıp çıkartmış veya kırmışlardır.

Tuvalet tıkanıklığı açmak için en doğru ve kolay yöntem firmamızın da hizmetini vermiş olduğu robotla tıkanıklık açma yöntemidir. Yayla mahallesi su tesisatçısı mutfak lavabosu tıkanıklıklarında da robotlu sistem kullanmaktadır.

Mutfak lavaboları evlerde en sık tıkanan bölgeler arasındadır. Bunun en büyük sebebi mutfak lavabosuna dökülen yemek artıkları, kızartma yağ atıkları gibi atıklardır. Yemek atıklarını ve yağ atıklarını kesinlikle lavaboya dökmeyiniz. Yağ atıkları çevreye zararlı olduğundan uygun bir şekilde şişe veya kovaya koyarsanız belediyeler atık yağı toplamaktadır.

Firmamızın hizmetleri arasında kalorifer temizleme hizmeti de vardır. Korozyon ve kireçlenmeden dolayı düzgün ısınmayan petekleriniz petek temizleme makineleri ile tertemiz şekilde temizlenir. Esentepe su tesisatçısı iki yılda bir petek temizliği yaptırmanızın daha verimli ısınmanızı sağlayacağı hususunu hatırlatmaktadır.

Habipler su tesisatçısı petek temizleme işleminde kombinizin ısıtma sistemi adına en önemli parçası olan filtresini de temizlemektedir. Kombi filtresi temizliği verimli ısınmanız açısından oldukça faydalıdır. Şayet kombinizin filtre bölümünde filtre yoksa mutlak suretle takılmalıdır.

Sultançiftliği su tesisatçısı olarak evlerinizde mutfak, tuvalet ve banyo bölümlerinden gelen gider kokusu tespiti hizmeti de vermektedir. Giderden çıkan lağım kokusu oldukça can sıkıcıdır. Bunun için mutlak suretle kameralı cihazlarla tespit şarttır.

Cebeci mahallesi su tesisatçısı zamanla içi pislik ve kireç bağlayan gider borularınızın içini sıfırdan yapılmış gibi su jeti ile yıkamaktadır. Yeniden yapım maliyetini ortadan kaldıran bu sistem giderden gelen lağım kokusu ve olası bir tıkanıklığın önüne geçmede önemli rol oynamaktadır.

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim