Şişli Su Tesisatçısı

Şişli su tesisatçısı firmamız uzman ekip ve son teknoloji cihazlar ile evinizde veya işyerinizde meydana gelen su tesisatı arızalarına kalıcı ve garantili çözümler sunmaktadır. Özellikle su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma işleri için geliştirilen cihazlar su tesisatı arızasının tespiti ve onarılmasında maliyet ve zaman açısından kolaylık sağlamıştır.

Şişli ilçesinde yeni olduğu kadar eski binalarda oldukça fazladır. Çoğu binada bodrum katı ve de kot farkı nedeniyle bina girişinden 3 kata kadar aşağıda daire bulunmaktadır. Bazı bölgelerdeki kot farkından dolayı binaların çoğunda rögar yoktur. Bina atık su giderleri direk olarak belediye hattına dökülmektedir. Teşvikiye su tesisatçısı olarak servis tecrübelerimizde bu durumun bina ana gider tıkanıklığına sıkça sebebiyet verdiği görülmüştür.

Özellikle yağmurlu havalarda dolan kanallar bina giderleri direk bağlandığı için bina içine taşmalar ve tıkanmalara sebebiyet vermektedir. Fulya su tesisatçısı firmamızın bu durumda tavsiye olarak bina ana atık su giderine pis su cekvalfi montaj ettirmeniz olacaktır. Cekvalf su basması, kötü koku ve haşeratlara karşı alınacak önlemler arasındadır.

Cekvalf uzman kişilerce doğru şekilde ve doğru yere montaj edilmelidir. Ayazağa su tesisatçısı cekvalf montajı işlerinizi uzman personeli ile yapmaktadır.

Bina ortak giderlerinde meydana gelen diğer bir sorun ise kötü koku sorunudur. Bina giderinden evinizin içine gelen lağım kokusu hayli rahatsızlık vericidir. Mecidiyeköy su tesisatçısı evinizin giderlerinden gelen tuvalet kokusunun tespiti ve çözümü için sizlere yardımcı olur.

Harbiye su tesisatçısı mutfaktan gelen pis koku veya tuvaletten gelen lağım kokusunun tespitinde dikkat edilmesi gereken hususlar şunladır;

  • Evinizde oluşan lağım kokusu veya kötü kokunun binada başka dairelerde olup olmadığı
  • Bina havalığı varsa kontrol edilmesi
  • Süzgeç giderlerinin kontrol edilmesi
  • Süzgeç içlerinin susuz bırakılmaması
  • Gider borularının içinin kamera ile görüntülenmesi
  • Bina ana giderinde cekvalf olup olmadığı kontrol edilmesi
  • Varsa bina rögarının kontrol edilmesi
  • Lavabo sifonlarının kontrol edilmesi

Binalarda meydana gelen diğer bir sorunda yağmurluk giderleridir. Bina sakinlerince haliyle yağmur yağdığı zaman fark edilen bu durum, aşırı yağmur yağışlarında su kaçağı ve tıkanıklık durumlarına sebebiyet verince bazen ağır maliyetler doğurmaktadır. Kuştepe su tesisatçısı olarak bina yağmurluk giderlerinin içini kamera görüntülüyor ve mevcut bir sorun ya da ileriye dönük sorun teşkil edebilecek bir durum varsa size rapor halinde sunarız.

Yağmurluk giderlerinde tıkanık arızalarını maslak su tesisatçısı firmamız kırmadan robot ile açmaktadır. Yukarıda bahsedildiği gibi aşırı yapışlarda meydana gelen ani arızalar bazen ağır maliyetleri sorunlara yol açar. Mutlak suretle çatı kısmından başlanarak bina çıkışına kadar yağmurluk giderlerinizi rutin olarak kontrol ettirmenizde fayda vardır.

Duatepe su tesisatçısı binanızın ve evinizin su tesisatını rutin bakım ve kontrollerini yaparak su tesisatı arızalarını minimize etmenize yardımcı olur. İzzetpaşa su tesisatçısı firmamızın faaliyet alanlarında petek temizliği de bulunmaktadır. Havalı kompresörlü petek temizleme makinelerimiz sayesinde peteklerinizin dibine çöken ve ısı kaybı yaşatan pislikleri ve tortuları tamamen temizliyoruz.

Feriköy su tesisatçısı petek temizliği işlemini evinizin banyosunda havlupan veya radyatör varsa buradan yapmaktadır. Evinizdeki peteklerin hepsi sökülmüyor ve eviniz kirlenmiyor. Şayet banyonuzda havlupan veya radyatör yoksa evinizdeki herhangi bir petekten veya kombinin olduğu yer müsaitse kombi bağlantılarından yapılabilmektedir.

Esentepe su tesisatçısı daha verimli ısınmak istiyorsanız petek temizliği yaptırmanızı tavsiye etmektedir. Petek temizliği yaptırmak istediğinizde firma seçimine dikkat etmeniz gerekmektedir. Isıtma sisteminiz zarar görmemelidir. Petek temizliğini fiyat olarak piyasanın çok altında yapan firmalardan kesinlikle uzak durunuz. Kaptanpaşa su tesisatçısı petek temizliği işleminin ardından sisteminizin içine koruyucu kimyasal madde ilave etmektedir.
Bu kimyasal madde peteklerinizin paslanmasını ve iç kısımlarında korozyon ve kireç bağlamasını engellemektedir. Her işte olduğu gibi petek temizliği işi de uzmanlık gerektiren bir iştir.

Konu su tesisatımız olunca kalite, güven, garanti, kesin çözüm, uzmanlık konularını bir arada bulundurarak fiyat karşılaştırması yapmanız daha doğru olacaktır. Halaskargazi su tesisatçısı firmamız yapmış olduğu projelerle yıllardır sizlerin güvenini kazanmıştır.

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim