Silivri Su Tesisatçısı

Silivri Su Tesisatçısı

Silivri su tesisatçısı mal sahipleri için içinden çıkılmaz bir hale gelen bu soruna kameralı sistemle çözüm yolu getirmiştir. Silivri’de su tesisatı sorunları son yıllarda yapılaşmanın artması ile birlikte gün geçtikçe artmaktadır. Bahçe nizamı ve villa konumunda olan yapılarda en çok atık su giderlerinde ve yağmurluk giderlerinde arıza meydana gelmektedir.

Atık su tesisatlarında en çok meydana gelen arızaları Akören su tesisatçısı gitmiş olduğu servisler sonucu kayıt altına almıştır.

  • Atık su tesisatı borularının iç kısmının pislik ve kireç tutması
  • Atık su tesisatı borularındaki meyilsizlik sorunu
  • Atık su tesisatı pimaş borularının çökmesi

Bu maddelerden sadece birincisine kırmadan çözüm yolu mevcuttur. Balaban su tesisatçısı firmamız bu soruna çözümü atık su borusu temizleme makinesi ile kırmadan yapmaktadır. Yeniden yapım maliyet ve stresini ortadan kaldıran bu yöntemle, pimaş borularınızın içi sıfırdan yapılmış gibi temizlenmektedir. Ayrıca atık su giderlerinden gelen lağım kokusu içinde yapılabilecek işlemler arasındadır.

İkinci maddede belirtilen meyilsizlik durumu çok ileri seviyede değilse yine yıkama yöntemi bir nebze faydalı olacaktır. Atık su tesisatını yeniletmek istemeyen mal sahipleri için büyükçavuşlu su tesisatçısı sizlere bu yöntemi de önermektedir. Mutfak tuvalet ve banyo gibi kısımların gider yerlerinden gelen gider kokusu birçok kişi can sıkıcı bir durumdur. *Kurfallı su tesisatçısı** firmamızın hizmetleri arasında tuvalet açma, lavabo açma gibi hizmetlerde vardır. Semizkumlar su tesisatçısı tuvalet tıkanması sorununu robotla kırmadan açmaktadır.

Tuvalet giderine atılan peçete ve ıslak mendiller tuvalet tıkanmasının en başlıca sebeplerindendir. Bu durumun önüne geçmek için mutlaka tuvalet bölümlerinde atık peçete kovası bulundurmak gereklidir. Çeltik köyü su tesisatçısı olarak diğer bir tavsiyemiz ise, şayet ailenizde çocuk bireyler var ise tuvalet kullanımı hakkında kendilerine eğitim vermeniz olacaktır.

Yapısal anlamda tuvalet tıkanmasına sebebiyet veren en büyük faktörler arasında şu unsurlar yer almaktadır;

  • Pimaş boruların meyil oranının düzgün verilmeyişi
  • Pimaş boruların çökmesi
  • Mecbur kalınmadıkça kullanılan kapalı dirsekler

Fenerköy su tesisatçısı bina ortak kullanım giderlerinde meydana gelen tıkanıklık sorunlarını da kırmadan açmaktadır. Birçok mal sahibi evinde lavabo veya tuvalet tıkandığı zaman kendince açmaya çalışmaktadır. Ancak konu bina ana gider boruları olunca bu durum neredeyse imkansızdır. Tıkanıklık gerek evinizin içinde gerekse binanızın ortak giderinde olsun sorun tekrarlıyorsa mutlak suretle robotlu tesisatçıdan destek alınız.

Gümüşyaka su tesisatçısı gider borularınızın içini kamera ile görüntüleyerek borunuzun iç kısmında ve yapısal durumunda olan sorunları sizlere detaylı olarak rapor halinde verir. Sayalar su tesisatçısı firmamızda çalışan bütün personel gerekli iş eğitimini almış sertifikalı ve alanında uzman kişilerdir.

Firmamızın hizmetleri arasında yağmurluk gideri açma işi de vardır. Danamandıra su tesisatçısı tıkanan yağmurluk giderlerini robotla kırmadan açmaktadır. Yağmurluk gider borularının iç kısmı da kanal yıkama sayesinde sıfırdan yapılmış gibi temizlenmektedir.

Silivri de en sık rastlanan sorunlardan bir tanesi rögar tespiti veya logar kapağı tespitidir. Genelde bahçe nizamı veya villa tipi evlerde toprağın altında kalıp yeri unutulan rögar kapakları olası bir tıkanıklık durumuna karşı mutlaka yeri bilinmesi gereklidir. Kavaklı su tesisatçısı logar tespiti işini dedektörle nokta atış olarak yapmaktadır.

Küçüksinekli su tesisatçısının hizmetleri arasında petek temizleme hizmeti de bulunmaktadır. Selimpaşa su tesisatçısı kireç ve korozyondan ötürü ısınmayan peteklerinizi petek temizleme makineleri ile temizlemektedir. Petek temizleme işlemi evinizde hiçbir yer kirlenmeden banyodan yapılmaktadır.

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim