Sarıyer Su Tesisatçısı

Sarıyer Su Tesisatçısı

Sarıyer su tesisatçısı su tesisatındaki arılarının tespiti ve tamir işini modern cihazlar ile birlikte entegre ederek en hasarla sizlere çözüm üretmektedir. Su tesisatı arızalarının çözümü hakkında bazen mal sahipleri yanlış kararlar alabilmektedir. Evde veya işyerinde ufak çaplı su tesisatı arızaları kendiniz tarafından veya mahallenizde bulunan su tesisatçıları tarafından yapılabilir. Konu su kaçağı tespiti olunca arızanın mutlaka cihazlar ile yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ayazağa su tesisatçısı olarak su kaçağını nasıl tespit ettiğimiz hususunu sizlere kısaca anlatmak istiyoruz.

  • İlk olarak alt kat komşunuza su akıyorsa su kaçağının hangi tesisat hattında olduğunu tespit ederiz. Soğuk su, sıcak su, atık su, ısıtma tesisatı gibi faktörlerden kaynaklanabilir.
  • Baltalimanı su tesisatçısı su kaçağını hangi tesisat hattından olduğunu belirledikten sonra işleme uygun su kaçağı bulma cihazını kullanmaktadır.
  • Temiz su kaçağını tespit etmek için; akustik dinleme cihazı, termal kamera, nem ölçer cihazları kullanılmaktadır.
  • Atık su kaçaklarında kameralı görüntüleme cihazları kullanılmaktadır.

Su kaçağını tespit ettikten sonra tamiratını yapıyor musunuz?
Çamlıtepe su tesisatçısı su kaçağı tespiti işlemi yapıldıktan sonra arızanın yapılması için servis personelimiz size yerinde fiyat verirler. Tamirat fiyatının arıza bulunduktan sonra konuşulup anlaşılması daha adil olmaktadır. Ferahevler su tesisatçısının yapmış olduğu tamirat işlerinde 2 yıl garanti mevcuttur. Garanti süresi içinde tamiratını yapmış olduğumuz bölgeden tekrar bir arıza çıkması durumunda hiçbir ücret alınmadan tekrar yapılmaktadır.

Huzur mahallesi su tesisatçısının bütün personelleri mesleki eğitim almış alanında uzman kişilerdir. Ev ve işyerlerinde en sık meydana gelen arızalardan bir tanesi de tuvalet tıkanıklığı ve mutfak lavabosu tıkanıklığı sorunudur. Bazı durumlarda insanlar kendi çabaları ile evde uyguladığı tuvalet tıkanıklığı açma yöntemleri ile sorunu halledebilirler. Sorun daha ileri boyutlara ulaştığında uzman bir firmadan yardım almanız daha doğru olacaktır.

Tuvalet ve lavabo açma işlemini nasıl yapıyoruz?
Kemer mahallesi su tesisatçısı gider açma işlemini tıkanıklık açma robotu ile evinizde hiçbir yer kırılmadan yapmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı veya lavabo tıkanıklığı durumunda dikkat edilmesi gereken üç husus vardır;

1- Tuvalet veya lavabo ilk defamı tıkandı?
2- Sürekli tıkanıklık sorunu yaşanıyor mu?
3- Tıkanıklık açıldığı halde su yavaş mı gidiyor?

Maslak su tesisatçısı bütün bu unsurları kameralı cihazlar ile kontrol etmektedir. Pis su gider hattınızın daha sonraki aşamalarda size sorun çıkartıp çıkartmayacağı hususunda sizlere ayrıntılı rapor verilmektedir.

Poligon mahallesi su tesisatçısının hizmetleri arasında tuvalet, banyo ve mutfak giderlerinden gelen gider kokusu veya lağım kokusunun çözümü vardır. Lavaboda yüzümüzü yıkarken veya mutfakta yemek yaparken burnumuza gelen lağım kokusu hiç hoş değildir. Bazı evlerde bu o kadar ileri boyuta ulaşmıştır ki ev sahipleri evlerine misafir çağırmaya dahi utanır hale gelmiştir.

Rumelihisarı su tesisatçısı yaptığı AR-GE çalışmaları sonucunda atık su borularının içini yıkama sistemini hizmetinize sunmaktadır. Atık su boru yıkama işlemi yeniden yapım maliyetini ortadan kaldırmaktadır. Basınçlı su jeti sayesinde pimaş borularınızın içi sıfırdan yapılmış gibi temizlenir.

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim