Küçükçekmece Su Tesisatçısı

Küçükçekmece su tesisatçısı su tesisatı arızalarınızın tespiti ve tamirinde sahip olduğu gelişmiş cihazlar sayesinde en az maliyet ve hasarla çözüm sunmaktadır. Su tesisatı sektörü gelişen teknolojiyle beraber özellikle su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma işinde gerek mal sahipleri gerekse su tesisatçıları açısından önemli kolaylıklar gelmiştir.

Ülkemizde son yıllarda artan inşaatlar beraberinde maalesef su tesisatı sorunlarını da getirdi. Kalitesiz malzeme ve niteliksiz işçilik bir araya geldiğinden dolayı, mal sahipleri de sorunlu bir evle uğraşmak zorunda kalmaktadır. Sefaköy su tesisatçısı evinizde meydana gelen su kaçak tespitini kırmadan cihazla noktasal olarak tespit etmektedir.

Piyasada maalesef eski usul yöntemlerle çalışan cihazları olmayan su tesisatçıları su kaçağı tespiti için evinize gelmektedir. Su kaçağını bulamadıkları gibi evinizin duvar ve seramik yüzeylerini gereksiz yere kırıp size tadilat masrafı açmaktadır. Halkalı su tesisatçısı filtes tesisat olarak sizleri bu konuda uyarıyor ve diyoruz ki; evinizde su kaçağı varsa asla cihazları olmayan su tesisatçısını evinize sokmayınız.

Atakent su tesisatçısı, Atakent mahallesinde son yıllarda yapılan toplu konutlarda meydana gelen su tesisatı arızalarında mal sahiplerini su tesisatı arızaları hakkında bilinçlendirmektedir. Toplu konut bölgelerinde en sık meydana gelen sorun ana gider borularında olan tıkanıklıktır. Dairelerde tuvalet kullanımı sonrası suda erimesi zor yapıdan olan tuvalet kağıtları tuvalet tıkanıklığına sebebiyet vermektedir. Cennet mahallesi su tesisatçısı gitmiş olduğu servislerde ıslak mendillerinde tuvalet tıkanıklığına sebebiyet verdiğini görmüştür.

Bunun önüne geçebilmek için mutlak suretle tuvaletlere kirli peçete atılması için çöp kovası olmalıdır. Ev sakinleri bu konu hakkında bilgilendirilmeli, tuvalet kağıdı ve ıslak mendil gibi atıkları çöp kovasına atmalıdır.

Tuvalet tıkanıklığına sebebiyet veren diğer bir faktörde yapım aşamasından kaynaklı hatalardır. Atık su tesisatı yapılırken suyun gidiş orantısını ifade eden meyil oranı doğru verilmelidir. Meyil fazla verilirse su pislikten önce gider ve borunun içinde tortu kalır. Az verildiği takdirde pislik ve su gitmeyeceği için ya da zor gideceği için boru içinde daralma olur.

Söğütlüçeşme su tesisatçısı firmamız meyilsizlik olan atık su borularında tıkanıklık olduğu kadar su kaçağı problemleriyle de sıklıkla karşılaşmaktadır. Meyilsizlik olan atık su boruları içinde su kalacağı için contalardan sızma yapabilmektedir. Görüldüğü üzere alt yapısı düzgün olmayan ev ve işyerlerinde sürekli arızalar meydana getirmektedir.

Yarımburgaz su tesisatçısı ev ve işyerlerinin tuvalet, banyo ve mutfak bölümlerinin giderlerinden gelen kötü koku sorununa kesin çözüm bulmaktadır. Giderden gelen lağım kokusu bir hayli can sıkıcı bir durumdur. Mutfakta yemek yaparken burnunuza gelen pis koku dayanılmaz hale gelebilir.

Evde misafiriniz varken bu durum sizi mahcup duruma düşürebilir. Kanarya su tesisatçısı sizi giderden gelen tuvalet kokusu sorununda kesin olarak kurtarmaktadır. Firmamızın petek temizliği işi ile de artık hizmetinizdedir. Tevfikbey su tesisatçısı filtes tesisat son teknoloji petek temizleme cihazları ile peteklerinizi ve ısıtma tesisatınızı sorunsuz ve profesyonel olarak temizlemektedir.

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim