Kağıthane Su Tesisatçısı

Genel olarak evimizde ufak çaplı su tesisatı arızaları ev sakinleri tamir etmektedir. Buna örnek olarak musluk değişimi veya musluk contası değişimi gibi işleri örnek gösterebiliriz. Ancak konu su kaçağı tespiti olunca tespit işlemini kendileri yapmak isteyen mal sahipleri maalesef gereksiz yere evlerini kırmaktadır. Kağıthane su tesisatçısı olarak bu gibi durumlarla sıklıkla karşılaşmaktayız.

Su kaçağı tespiti uzman ekiplerce cihazlar ile yapılmalıdır. Suyun aktığı yeri dikkate alarak evinizi kırmanız durumunda çoğu kez yanılgıya düşersiniz. Çağlayan su tesisatçısı filtes tesisat’ın Kağıthane ilçesinin bütün mahallerine servis imkanı vardır.

Kağıthane gültepe su tesisatçısı olarak evlerde, ofislerde ve üretim yerlerinde sıkça yaşanan başka bir arızada lavabo tıkanıklığıdır. Mutfak lavabosunu ele alacak olursak, mutfak lavabosu tıkanıklığının başlıca nedenleri aşağıdaki gibidir;

  • Yağlı yemek artıklarının mutfak lavabosuna dökülmesi
  • Tabak diplerinin çöp kovasına sıyrılmadan elde yıkanması veya bulaşık makinesine koyulması
  • Çay diplerinin süzgeç kullanılmadan lavaboya dökülmesi
  • Lavabo sifonunun içinin pislik tutması sonucu tıkanmalar
  • Meyve veya sebze yıkarken ufak kalıntıların lavabo giderine atılması ya da kaçırılması
  • Kürdan gibi yabancı maddelerin lavabo giderine atılması

Harmantepe su tesisatçısı olarak diyoruz ki; lavabo tıkanıklığının başlıca nedenleri kullanım kaynaklı hatalardır. Lavabo tıkanıklığına sebebiyet vermemek için kullanıma çok dikkat edilmesi gerekmektedir.

Sanayi mahallesi su tesisatçısı filtes tesisat tuvalet tıkanıklığı servislerinde oldukça ilginç durumlara şahit olmuştur. Tuvalet giderine çocuklar tarafından atılan pet şişeler, şampuan kapakları oyuncak ve daha niceleri. Çocukların giderlere yabancı madde atmasına karşın tuvalet kapıları mutlak suretle kapalı ya da kilitli tutulmalıdır.

Tuvalet tıkanıklığının diğer bir nedeni ise ıslak mendil ve peçetelerdir. Tuvalet kağıtları suda erimeye müsait yapıdadır. Ancak bazı kişiler tuvalet kağıdı ve peçeteyi yumak haline getirerek tuvalet giderine atmaktadır. Talatpaşa su tesisatçısı firmamızın tıkanıklık servislerinde ıslak mendillerinde tuvalet giderini tıkadığına şahit olmuştur.
Kağıthane çeliktepe su tesisatçısı firmamız tuvalet tıkanıklığına alacağınız bazı önlemleri hatırlatmakta fayda görmektedir.

  • Şayet tuvalet bölümünde tuvalet kağıdı kullanımı var ise mutlak suretle atık peçete kovası bulundurulmalıdır. Kirli peçeteler tuvalet giderine değil atık peçete kovasına atılmalıdır
  • Temizlik yapıldıktan sonra kirli su tuvalet giderine dökülüyorsa, kirli suyun içinde bez veya diğer yabancı madde olup olmadığı kontrol edilmelidir.
  • Tuvalet kağıdı veya peçete yumak haline getirilerek atılmamalıdır
  • Tuvalet kağıtları çocukların gidere yabancı madde atma ihtimaline karşı kapalı veya kilitli tutulmalıdır

Evlerde mutfak ve tuvalet bölümlerinden bilinçsizce atılan yabancı maddeler bina ortak gider borularını tıkamaktadır. Kağıthane gürsel mahallesi su tesisatçısı bina ortak ana gider tıkanıklıklarında özellikle ıslak mendil ve peçete gibi maddelerin tıkanıklığa en çok sebep olarak görmektedir. Buna ilave olarak mutfak giderlerinden atılan yağlı yemek artıkları eklenince gider borularının iç bölgesinden daralma görülür. Buda pimaş tıkanıklığını tetikler.
Bina ana gider tıkanıklığı nasıl açılır?

Bina ana gider borularınızda meydana gelen tıkanıklık sorunlarını robotla kırmadan açıyoruz. Kağıthane nurtepe su tesisatçısı robotla gider açma sayesinde sizleri yüksek maliyetden kurtararak tıkanıklık sorunlarınıza çözüm buluyor.
Bina ortak gider borularına ve daire içindeki gider borularına bakım yapılıyor mu? Ana hat tıkanıklığına önceden önlem almak mümkün mü?

Seyrantepe su tesisatçısı daire içlerindeki mutfak, banyo, tuvalet giderleri ve bina ortak tuvalet gideri, mutfak gideri ve yağmurluk giderlerinin içini ana hat yıkama işlemi sayesinde temizliyor. Bu işlem pimaş borularınızın içini sıfırdan yapılmış gibi temizlemektedir.

Emniyetevler mahallesi su tesisatçısı bu işlem sayesinde yeniden yapım maliyetini ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca bu işlem gider borularınızın içinde biriken tortu ve pislikten dolayı evin içine gelen kötü kokuya da çözüm olacaktır. Giderden gelen lağım kokusuna çözüm olarak tespit cihazları kullanılmalı ve duruma göre diğer bölgelerde kontrol edilmelidir. Ortabayır mahallesi su tesisatçısı evinizde ve binanızdaki lağım kokusuna kesin çözüm bulmaktadır.

Şirintepe su tesisatçısı olarak su tesisatı sorunlarınızda teknolojik donanım ve uzman personel ile haftanın yedi günü 24 saat hizmet vermekteyiz.

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim