Güngören Su Tesisatçısı

Birçok işte olduğu gibi su tesisatı sektörü de teknolojinin gelişmesine ayak uydurmuştur. Özellikle su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizleme ve rögar yeri tespiti gibi işlerin yapılmasında geliştirilen cihazlar Güngören su tesisatçısı'nın kullandığı cihazlar arasında yer almaktadır. Su tesisatı arızası tespitinde cihazların kullanılmasında mal sahiplerine maddi büyük avantaj sağlamaktadır.

Su tesisatınızda meydana gelen alt kata su sızıyor arızalarında eski usul tahminlere göre fayansınızı ya da duvarınızı kırmanız doğru olmayacaktır. Su kaçağının suyun aktığı bölge dikkate alınarak kırılması büyük oranla hüsranla sonuçlanmaktadır. Güngören su tesisatçısının su kaçağı tespitinde dikkat ettiği en önemli husus nokta atış tespit gerçekleştirmektir.

Diğer bir husus olan atık su giderlerinden meydana gelen tıkanıklık sorunu da dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesidir. Birçoğumuzun evinde veya işyerinde mutfak veya tuvalet gibi bölümlerde tıkanıklık sorunu meydana gelmiştir. Özellikle mutfak lavabosu tıkanıklığını açmak için kullanılan lavabo açlara dikkat etmek gerekmektedir. Lavabo açlar ya da lavabo açıcılar kimyasal ürünlerdir. Bu gibi ürünlerinin kullanımı pimaş borularınızın contasına zarar verir ve tıkanıklık sorununuza bir de su kaçağı sorunu eklenir.

Lavabo açıcı kimyasal maddenin sürekli kullanımında ise özellikle eski tip boruların yapısı ince olduğu için kimyasal maddenin etkisiyle borularınız büzülür. Firmamız lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma gibi işlerinizi robot makineler sayesinde evinizde herhangi bir kırılmadan yapmaktayız.

Petek temizleme hususunu ele alacak olursak çoğu insan ısıtma tesisatında bulunan boşaltma musluğu vasıtasıyla petek temizliğini yaptım zanneder. Ancak petek temizliği mutlaka havalı kompresörlü petek temizleme makinesi ile yapılmalıdır. Bu sayede peteklerinizin alt kısmına çöken bütün korozyon ve pislikler tamamen temizlenir. Ve gerçek bir petek temizliği yapılır.

Bina ortak gider alanlarından olan rögarlar zamanla belediyelerin yaptığı yol ve kaldırım çalışmaları sonucu alt kısımda kalarak rögar kapağının yeri kaybolabilir. Bu durum rögar tıkanıklığı açma işlemi yapılmak istendiğinde büyük bir sorun olarak insanların karşısına çıkmaktadır. Ancak merter su tesisatçısı firmamız kayıp rögar kapağı bulma işlemini sizler için hiçbir kırılmadan özel dedektör ile nokta olarak tespit etmektedir.

Bina ana gider borularının tespitinde de kullanılan bu yöntem mal sahipleri açısından büyük avantaj sağlamaktadır. Binanızdan rögarınıza kadar giden hattın nereden geçtiğini bulmak istiyorsanız bu hizmet uzman personelimizce son teknoloji cihazlar kullanılarak sizlere verilmektedir.

Filtes Tesisat su tesisatını teknoloji ile birleştirerek size hasarsız ve garantili çözümler sunuyor.

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim