Florya Su Kaçağı Bulma

Florya Su Kaçağı Bulma

Şehirde, köyde ve kasabada en önemli konu sudur ve suyun kullanılabilmesi sağlıklı su tesisatlarına ihtiyaç duymaktadır. Bu önemli konuda firmamız su kaçaklarının tespit edilmesi, kaçağın olduğu yerin kazılması ve tamir işlemleri gibi konularda çözüm odaklı hareket etmektedir. Bu konuda deneyimli olan Florya su kaçağı bulma ekibimizle pis su gideri, temiz su gideri ve yağmur gideri daha sağlıklı bir şekilde kullanılabilmektedir.

İş Hayatınız Aksamasın

Günlük hayatımızı ve iş hayatını olumsuz etkileyen su kaçakları kısa sürede ve kaliteli bir şekilde tamir edilmesi gerekir. Sorunsuz bir şekilde kaçakların tamir edilmesi işleminde ilk önemli madde bu işin uzmanı olan ve güven veren şirketlerin tercih edilmesidir. Elemanlarımız müşteri memnuniyetini kazanarak Florya su kaçağı bulma sektöründe Florya halkının takdirini kazanmıştır.

Yağmur Olukları Sızıntıları da Hizmet Programımızda

Filtes, kaçak bulmada güvenilirliği ve kaliteyi tercih ederek hareket etmektedir. Yağmur oluklarında meydana gelen kaçaklar, su tesisatlarında meydana gelen kaçaklar ve pis su giderlerinde meydana gelen kaçaklar hizmet programımızı oluşturmaktadır. Çatıda yer alan yağmur olukları yeterli genişlikte olmadığı zaman ve özellikle yoğun yağışlarda taşma meydana gelir ve su çatıya iner. Çatıda yeterli izolasyon yoksa bu su üst kattan aşağı inmeye başlar.

Bu gibi durumlarda ekibimiz yağmur oluklarını yerinde inceleyerek gerekli düzeltmeleri gerçekleştirmektedir. Tamir ve bakımın yanı sıra çatı sistemindeki aksaklıklar ve tamir işlemleri de rapor halinde hazırlanmaktadır. Yağmur oluklarının çürümesi veya montaj işlemi esnasında gerekli ehemmiyetin gösterilmemesi su kaçaklarının meydana gelmesinde önemli rol oynamaktadır.

Su Kaçağını Nasıl Tespit Ediyoruz?

Kaçak bulmada uzman ekibimiz ilk aşamada su kaçaklarını bulmak için ev sahibinin hikayesini dinlemektedir. Hikayenin dinlenmesinin ardından kaçağın meydana geldiği yeri inceleyen ekibimiz akustik cihazları veya kamera özelliğine sahip cihazları kullanarak kaçağı kolaylıkla bulunmaktadır.

Yan binadan veya üst kattan inen sular elektrik tesisatına zarar verir. Elektrik tesisat yangınlarına neden olabilen bu durum Florya su kaçağı bulma ekibimizin titiz çalışması ile ortadan kalkmaktadır. Kaçak bulma işlemlerinde dikkat ettiğimiz en önemli hususlar şu şekildedir:

1- Öncelikle kaçağın meydana geldiği yerde inceleme yapıyoruz. Yapılan bu inceleme işleminde dikkat ettiğimiz en önemli husus kullandığımız yöntemlerdir. Kırarak veya ilkel yöntemlerle tesisata zarar vererek kaçak tespiti yapmıyoruz. Akustik ve kameralı cihazlarla yerinde inceleme işleminin ardından kaçak tespiti yapıyoruz.
2- Ev sahibinin şikayetlerini dikkate alıyoruz. Kaçağın sürekli gelip gelmediği ve kaçağın tam olarak nereden kaynakladığı gibi konular yapılan inceleme sonunda belirlenmektedir. Florya su kaçağı bulma işlemlerinde tesisat sahibinin ifadesi önemlidir.
3- Özel akustik ve kameralı cihazlarla kısa sürede kaçağı tam olarak bulabiliyoruz. Termal kameralar da hizmet programımızda yer almaktadır. Sıcak su kaçakları bu kamera ile kolaylıkla bulunmaktadır.

Su Kaçaklarında Yeni Nesil Çözüm

Kaçakların kısa sürede tamir edilmesi ve bu tamir işlemlerinde söz verilen zamanda teslimatın gerçekleşmesi çok önemlidir. Bodrum katlarda veya çatılarda meydana gelen kaçakların yanı sıra bina dışından harici nedenlerle meydana gelen kaçaklar da ekibimizin programında yer almaktadır.

Su kaçaklarının birçok çeşidi vardır. Pis su giderlerinde, su tesisatlarında, yağmur oluklarında ve dış cephe yalıtımlarında meydana gelen sızıntılar evin içerisine girmektedir. Sararma, kararma veya ıslaklık gibi kendini gösteren kaçaklar, Florya su kaçağı bulma programımızda yer alıyor. Ayrıca her hangi bir belirti vermeyen kaçaklar da tespit edilmektedir.

Faturalarınız Düşsün

Faturaların yüksek gelmesi veya su saatinin su tüketimi olmadığı halde dönmesi kaçak belirtisidir. Kaçağın tespit edilmesi ile birlikte su faturaları daha düşük bir şekilde gelebilir. Kaçağın tam olarak nereden kaynaklandığını ekibimiz tespit ederek gizli kaçakları da kolaylıkla ortadan kaldırmaktadır. Florya su kaçağı bulma şirketleri içerisinde müşteri kategorisinde ilk sırada yer alan ekibimiz, kaçaklarla ilgili çözüm odaklı hareket etmektedir.

Tesisatlarınız Uzmanlara Emanet

Ekip olarak işi bilen ve işini her zaman için meslek edinen kişilerle çalışıyoruz. Ekibimizde yer alan tesisat ustaları ve bu konuda uzman ekipler güvenilir çözüm üretmektedir. Kış aylarında boruların donması, tesisatın yanlış montajlanması ve kötü malzeme kullanımı su sızıntılarının belli başlı nedenlerinden biridir.

Bu işte uzman olmayan kişiler tesisata zarar verebildiği gibi evin diğer kısımlarına da zarar verebilir. Özellikle tahminle iş yapanlar ciddi anlamda maddi zarara neden olmaktadır. Akustik ve kameralı cihazlarımızla Florya su kaçağı bulma işlemlerini kısa süre zarfında sonuçlanmaktadır.

Kaçaklar Neden Meydana Gelir

Günlük yaşantımızda suyun kaliteli kullanımı kaliteli su tesisatlarına ihtiyaç duymaktadır. Su kaçaklarının meydana gelmesinin belli başlı nedenleri vardır:

1- Tesisatların yanlış montajlanması en önemli konudur. Özellikle tesisatçı olmayan kişilerin yaptığı bağlantılar belli bir süre sonra su kaçırmaya başlamaktadır.
2- Kış aylarında kalitesiz su boruları donma meydana geldiğinde kaçırmaya başlar. Sular çözüldüğünde kaçaklar ortaya çıkar.
3- Tesisatın ömrünü doldurması da kaçakların belli başlı nedenlerinden biridir. Su kaçaklarında özellikle kullanım ömrünü doldurmuş su tesisatları ciddi anlamda problem meydana getirmektedir.
4- Bütün bu konularda çözüm odaklı hareket eden firmamız yerinde gerçekleştirdiği inceleme işlemi sonunda kaçağın asıl nedenini kolaylıkla tespit edebilmektedir.

7/24 Destek Hattımız Hizmetinizde

Filtes ekibi olarak güncel yöntemler her zaman için ilk sırada yer alan bir konu olarak değerlendirilmektedir. Destek ekibimiz randevu işlemi ile servis çözümlerinin yanı sıra acil kaçak bulma ve tamir etme işlemlerinde de çözüm üretmeye devam etmektedir.

Müşteri hizmetlerimiz sizden gelen talepleri not ederek servise göndermektedir. Müşteri hizmetleri, sizden Florya su kaçağı bulma bilgilerinin yanı sıra iletişim bilgilerini, adres bilgilerini ve kişisel bilgileri almaktadır. Randevuyla servis hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız uygun tarih ve zamana randevu almanız gerekir. Bunun dışında durum acil ise adresinize en yakın ekip adresinize yönlendiriliyor. Evinize yakın bir yerde ekibimiz yoksa firmamız yeni bir ekibi yola çıkarıyor.

Kullandığımız Yöntemler ve Cihazlar Birinci Sınıf

Elemanlarımızın ince eleyip sık dokuduğu servis işlemlerinde termal, akustik dinleme cihazı ve kameralı cihazlar kullanılmaktadır. Florya'da su kaçaklarının tamiri ve tespiti gibi konularda ilçenin her bir köşesine aynı anda hizmet götürüyoruz. Servis işlemlerimizde gerekli yedek parçaları da elemanlarımız temin etmektedir.

Neden Tercih Ediliyoruz?

Firmamızın müşteriler tarafından tercih edilmesinin belli başlı nedenleri vardır. Bu nedenlerden en önemli hizmetimizin profesyonel olmasıdır. Çalışan ekibimiz işin uzmanıdır ve sertifikalı ustalardan oluşmaktadır. Su tesisatlarının kurulum, montajı ve tamiri gibi konularda deneyimli olan ekibimiz tesisat tespit işlemlerinde sorun yaşamamaktadır.

Su kaçağının bulunması işlemlerinde elemanlarımız zamanı en iyi şeklide kullanmaktadır. Zaman bizim için çok önemlidir ve zamanında tesisat tamir ve bakım işleminin yapılması çok önemlidir. Yerinde yapılan tamir işlemlerinde özel cihazlarımız ve pratik yöntemlerimiz kaçak bulma ve tamir işleminin kısa sürede gerçekleşmesinde önemli etkendir.

Su kaçaklarının tespitinde önemli rol oynayan ekibimiz kaliteli malzeme kullanmaktadır. Hizmet kalitemizin en önemli maddelerinden biri her zaman için kaliteli tesisat yedek parça seçeneklerinin tercih edilmesidir. İşçilik, malzeme ve yöntem bakımından aradığınız hizmet kalitesini bizde bulabilirsiniz.

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim