Fatih Su Tesisatçısı

Fatih Su Tesisatçısı

Fatih su tesisatçısı firmamız fatih ilçesinde genel olarak su kaçağı, lavabo tıkanıklığı ve tuvalet tıkanıklığı sorunları ile gün geçtikçe daha fazla karşılaşmaktadır. Fatih ilçesinde eski yapılar çoğunlukla bulunduğu için dolayısıyla su tesisatları da buna bağlı olarak eskidir. Bazı mal sahipleri su tesisatını komple yenisi ile değiştirmeyi de tercih etmektedir. Fatih Aksaray su tesisatçısı özellikle eski dairelerde hala mevcut olan demir boru ile yapılan su tesisatlarında sürekli olarak su kaçağına rastlamaktadır. Demir borular paslanmaya müsait olduğu için gerek sağlık açısından gerekse su kaçağı oluşması açısından sakıncalıdır.

Kocamustafapaşa su tesisatçısı olarak gitmiş olduğumuz servis tecrübelerinde mavi renkte plastik boru ile yapılan su tesisatlarında su kaçağına sürekli rastlamaktadır. Mavi plastik borular ilk üretilen plastik borulardır ve hayli kalitesizdir. Kaynak tutma mukavemeti düşük olduğu için su kaçağı sürekli meydana gelmektedir.

Karagümrük su tesisatçısı filtes tesisat bina ana su kolon borularında meydana gelen su kaçaklarında şayet tesisat hala demir boru veya mavi renkte plastik boru ise yeniden değiştirmeyi önermektedir. Firmamız için her şeyden önce yapılan işin kalıcı olması önemlidir. Dolayısıyla bu doğrultuda yapılacak geçici bir tamirat sonradan çıkacak olası arızalar için cebinizden tekrar para çıkmasına sebebiyet verir.

Şehremini su tesisatçısı lavabo tıkanıklığı sorunlarınıza kırmadan tıkanıklık açma robotu sayesinde açmaktadır. Mutfak lavabosu tıkanıklığı neredeyse her evde yaşanmaktadır. Genel olarak ev sakinlerinin mutfak lavabosuna attığı ya da kaçırdığı yemek artığı gibi maddelerden ötürü mutfak lavabosu tıkanmaktadır.

Balat su tesisatçısı kanalizasyon tıkanıklığı açma işlerinizde artık hizmetinizde. Kanalizasyon tıkanıklığının iki sebebi vardır. Bina sakinlerinin giderlere döktüğü yağlı yemek artıkları ve tuvaletlerden atılan peçete ve ıslak mendiller. Bunun dışında ayvansaray su tesisatçısı olarak sürekli karşılaştığımız diğer bir sorun ise bina ana gider borularında meydana gelen çökme ve meyilsizlik sorunudur.

Mevlanakapı su tesisatçısı petek temizliği servisiyle artık hizmetinizde. Peteklerinizi uzun zamandır temizletmediyseniz ve verimli ısınamıyorsanız petek temizliği yaptırarak soğuk günlerde daha verimli ısınabilirsiniz.

Fatih ilçesinde sürekli meydana gelen sorunlardan biriside yağmurluk giderlerinde sürekli meydana gelen tıkanmadır. Yağmur gider tıkanıklığında da tıpkı lavabo tıkanıklı ve tuvalet tıkanıklığı açmak için kullandığımız cihazları kullanıyor ve binanızda hiçbir kırılmadan yağmurluk kanallarınızı açıyoruz. Yağmurluk giderlerinin sürekli tıkanmaması için çatı kısmında süzgeç varsa kapaklarının kapalı olması gerekmektedir. Kuşların ağızlarında taşıdığı ot ve kemik gibi besin maddelerini yağmurluk kanalına düşürmektedirler. Özellikle kargalar cevizin kırılması için yüksekten bırakıp kırmaktadır. Tüm bu etkenler yağmurluk gider tıkanıklığına sebeptir.

Ayrıca yağmurluk giderleri rögara değil sokağa dökülmelidir. Yağmurluk gideri rögara bağlıysa yağmur yağdığında rögarınız taşabilir. Bu durum rögardan daire içlerine kötü koku gelmesine neden olur.

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim