Esenyurt Su Tesisatçısı

Esenyurt su tesisatçısı su tesisatı sektörü ile ilgili geliştirilen cihazların hepsini envanterinde bulundurmaktadır. Su tesisatı sorunları neredeyse her ev ve işyerinde meydana gelmektedir. Ufak çapta olan su tesisatı arızalarının yapımı cihazları olmayan su tesisatçıları tarafından her ne kadar yapılabilse de konu su kaçağı tespiti ve tuvalet tıkanıklığı açma olunca cihaz kullanımı mutlaka şarttır.

Su kaçağı tespiti evinizin duvar ve fayanslarının gereksiz yere kırılmaması için mutlak suretle cihaz ile yapılmalıdır. Akçaburgaz su tesisatçısı alt komşunuza sızan suyu cihazlar sayesinde kırmadan noktasal olarak tespit etmektedir. Mal sahipleri tarafından cihazları olmayan su tesisatçılarına yaptırılmak istenen tespit işlemi mal sahiplerine ağır maliyetlere yol açmaktadır.

Esenyurt Cumhuriyet Mahallesi su tesisatçısı tuvalet tıkanıklığı sorunlarını robotla kırmadan açmaktadır. Tuvalet kağıdı ve ıslak mendil kullanımının yaygınlaşmasının ardından tuvalet tıkanıklığı sorunu buna bağlı olarak artış göstermiştir. Tuvalet tıkanıklığı bazen gider borusunun yakın kısmında veya daha ileri konumda olabilir.

Şayet tuvalet tıkanıklığı açmak için kendiniz müdahale edecekseniz tuvaletinizi tıkayan madde yakında ise daha ileri kaçırmamak için lütfen dikkatli olunuz. Öncelikle tuvalete en son giren kişiye tuvalete yabancı bir madde atıp atmadığınızı sorunuz. Sadece tuvalet kağıdı ve peçete gibi maddeler atılmışsa elbise askılığı ya da tel yardımı ile açmayı deneyebilirsiniz.

Esenyurt Güzelyurt su tesisatçısı olarak servis tecrübelerimiz şunu göstermiştir. Tuvaletler genelde es bölgesinde tıkanmaktadır. Es bölgesi kireçlenmeden ötürü daralmaktadır. Tuvalet kağıdı ve ıslak mendil gibi maddeler kireçlenip daralan bölgeye takılmaktadır. Bu da tuvaletin tıkanmasına sebebiyet vermektedir. Genelde çok eski tesisatlarda es bölgesinde büyük oranda sıkıntı vardır. Bu durumda Esenyurt İstiklal Mahallesi su tesisatçısı gerek görürse tuvaletin es kısmı değişmesi gerekir.

Mutfak lavabolarında da sürekli tıkanıklık sorunu yaşanabilir. Evinizde veya işyerinizde mutfak lavabonuz sürekli tıkanıyor ise mutfak gider borularında sorun var demektir. Bu durumun netleşmesi için gider borularınızın içi kamera ile kontrol edilmelidir. Esenyurt Namık kemal mahallesi su tesisatçısı olarak sizlere bu konuda tavsiyemiz sürekli meydana gelen arızalara karşı kesin çözüm yoluna gitmeniz olacaktır.

Yağlı yemek artıklarının lavabo giderine dökülmesi gider borularının daralıp tıkanmasına neden olur. Lavabo tıkanıklığı açmak için kullanılan lavabo açıcı kimyasal maddelerde gider borularınıza zarar verebilir. Saadetdere su tesisatçısı firmamız lavabo tıkanıklığı açma ve tuvalet tıkanıklığı açma işlemini robot ile kırmadan açmaktadır.

Esenkent su tesisatçısı kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmetiyle artık 7/24 hizmetinizdedir. Kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemi tıpkı tuvalet tıkanıklığı açma işlemi gibi robot ile yapılmaktadır. İncirtepe su tesisatçısı gider açma gibi zahmetli bir işten sizleri kurtarmaktadır.

Mehterçeşme su tesisatçısı asansör boşluğuna sızan su sorunlarınız için çözüm bulmaktadır. Binalarda kimi zaman asansör kuyusuna dolan su problemi yaşanmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken bazı hususları aşağıda sıralayabiliriz;

  • Asansör kuyusuna dolan su temiz mi?
  • Asansör kuyusuna dolan su atık su mu?
  • Asansör boşluğuna sızan su sürekli mi akıyor?
  • Asansör boşluğuna sızan su belirli aralıkla mı geliyor?
  • Bina sakinlerinin arasında su faturası rutin gelen tutardan fazla geldi mi?
  • Yan binalarda aynı sorun var mı?

Bu hususlar dikkate alınarak teknik personelimiz asansör boşluğuna su geliyor soruna gerekli cihazlar ile çözüm bulmaktadır.

Asansör boşluğuna dolan su bazen bina dışındaki faktörlerden kaynaklanabilir. Buna örnek olarak bina rögarı veya belediye hattından gelen sızmalar örnek gösterilebilir. Esenkent su tesisatçısı olarak hatırlatmak istediğimiz diğer bir husus ise bu sorun yan binanızın atık su giderlerinden de gelme olasılığının bulunmasıdır. Gördüğünüz gibi asansör kuyusuna dolan suyun tespiti uzmanlık gerektiren ve cihazla yapılması gereken bir iştir. Kıraç su tesisatçısı firmamız atık su ve temiz su tesisatınıza ilişkin tüm sorunlarda kurumsal hizmet vererek çalışmaktadır.

Ardıçlı mahallesi su tesisatçısı firmamızın başka bir hizmeti de petek temizliğidir. Peteklerinizin içinde oluşan korozyonlar verimli ısınmanıza engel olmaktadır. Esenyurt yeşilkent mahallesi su tesisatçısı son teknoloji petek temizleme makineleri ile ısıtma sisteminize ve kombinize zarar vermeden petek temizliği yapmaktadır.

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim