Tıkalı Tuvalet Nasıl Açılır?

Tıkalı Tuvalet Nasıl Açılır?

Tuvaletiniz tıkandığında evde bulunan hangi malzemelerle açabilirsiniz aşağıda bu sorunuzun cevabı yer almaktadır. Aşağıda anlatılan pratik çözümleri uygularken sağlığınız açısından eldiven ve maske kullanınız. Tesisatınıza zarar verebilecek herhangi bir uygulama yapmayınız.

Tıkanan tuvalet nasıl açılır?

Tuvalet Pompası: Tıkalı tuvalet nasıl açılır sorununa bazen tuvalet pompası çözüm bulabilir.

Elbise askısı yöntemi: Evinizde bulunan metal elbise askısını ek yerinden ayırınız. Elbise askısını ek yerinden ayırınız. Tuvalet giderine sokarak açmayı deneyebilirsiniz.

Bahçe hortumu yöntemi: Bir ile bir buçuk metre uzunluğundaki bahçe hortumunu tuvalet giderine ileri yaparak tıkanıklığı açmayı deneyebilirsiniz.

Tuvalet açma sustası: Nalburlarda satılan bu ürünle tuvalet kağıdı gibi yumuşak maddelerden dolayı tıkanan tuvaleti açmayı deneyebilirsiniz.

Tuvalet açan kimyasal: Tıkanan tuvalet nasıl açılır sorusuna kimyevi ürünlerde halk arasında kullanılmaktadır. Tuvalet açan kimyasal ürünler asit içeriklidir. Kullanımı firmamız tarafından kesinlikle tavsiye edilmemektedir.

Streç film yöntemi: Bu yöntem sadece alafranga tuvalet taşında kullanılmaktadır. Taşın oturulan yerini streç film ile kapatınız. Yanlardan çıkmaması için sıkıca bantlayınız. Ardından sifonu çekiniz. Streç film yukarı doğru kalktığında iki elinizle aşağı doğru bastırınız.

Robotla tıkalı tuvalet açma: Bu yöntem firmamız tarafından kullanılmaktadır. Tuvaletiniz kırılmadan kısa sürede açılmaktadır. Evinizde herhangi bir yer kirlenmemektedir. Tuvalet tıkanıklığı açmak için kesin ve en etkili yöntem budur.

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim