Gider Borusu Tamiri

Gider Borusu Tamiri

Su kaçağının meydana gelmesi durumunda, yapılacak tamirat da en maliyetli iş pis su gider borularında meydana gelen arızaları kapsar. Bu yüzden pis su gider arızalarında dairenize en az zararı vermek için gider borularınızın içi mutlaka kamerayla görüntüleme yapılarak dikkatlice tespit edilmelidir.

Su kaçağı bazen içinden çıkılmaz hale gelebilir. Ancak kameralı cihazlarımız sayesinde artık bu iş daha kolay ve maliyetsiz hale gelmiştir. Firmamız gider borusu tamiri işlerinde en üst seviye teknolojik donanıma sahip cihazlar ile gider borularınızın içini kamera ile görüntüleyerek en net bilgiyi sizlere ulaştırır. Pis su borularının betona gömülü olan kısımlarındaki arızalar ev sahiplerine epeyce masraf açar. Bu yüzden cihazla su kaçağı tespiti önemli rol oynamaktadır.

Gider borusunda meydana gelen arıza tespit edildikten sonra yapılacak tamirat titizlikle yürütülmelidir. Kırım yapılırken pis su borusu kırılıp delinmemelidir. Su borusu kırılıp ortaya çıkartıldıktan sonra içine su verilmeli yapılan tespit bu şekilde de teyit edilmelidir. Burada ki amaç tespiti yapan ustanın kendi kendine oto kontrol yapmasıdır.

YENİ EVE Mİ TAŞINACAKSINIZ? SU TESİSATINI MUTLAKA KONTROL ETTİRİN!
Maalesef günümüzde kullanılan ucuz su tesisat malzemesi ve yanlış işçiliklerde sıfır evlerde bile su borusu patlaması durumları görülmektedir. Sizlere tavsiyemiz yeni evinize taşınmadan önce mutlaka cihazlı tesisatçıya su tesisatınızı kontrol yaptırmanızdır. Evinize taşındıktan sonra çıkacak sorunlar daha uğraştırıcı olacaktır. Eve eşyalarınız yerleştikten sonra olası bir su kaçağı durumunda çıkacak tadilat can sıkıcı olabilir.

Pis su giderlerinde inşaat yapım aşamasında tuvalete kaçan molozlar tuvalet tıkanıklığı sorununu beraberinde getirmektedir. Bu yüzden yapılacak kontroller temiz su tesisatı, atık su tesisatı, ısıtma tesisatının hepsini kapsamalıdır.

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim