Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Günlük kullanım alanlarımızda su tesisatı arızaları görülmektedir. Eski tip tadilat yöntemlerinde evinizde olan su sızıntısı maalesef birçok yer kırılarak tespit etmeye çalışılırdı. Ancak günümüz teknolojisiyle geliştirilen cihazlar sayesinde su kaçağı sorunlarınız daha kısa sürede çok daha az maliyetle çözüme kavuşuyor.

İnsan sağlığı hastalıklarında erken teşhis ne kadar önemli ise su sızıntısında erken tespit de tıpkı bu şekilde önemlidir. İhmal edilen su kaçağı sorunları kendi evinize ya da alt komşunuza daha büyük çapta maddi hasar verir. Cihazla su kaçağı tespiti maddi yönden sizlere avantaj sağladığı gibi zaman yönünden de oldukça faydalı olacaktır.

Cihazları olmayan tesisatçıya su kaçağı tespiti yaptırmayın!

Evinizde meydana gelen su tesisatı arızasında ezbere kırım yaptırmayınız. Su kaçağı durumlarında evinize gelen su tesisatçısında mutlak suretle cihazla su kaçağı tespiti yapmasını isteyiniz.

Bildiğiniz gibi eşyalı bir ev içinde tamirat işleri bir hayli zahmetli olmaktadır. Maddi olarak yaşadığınız kayıp kadar tamirat pisliğiyle uğraşmak gerçekten çok zor olmaktadır. Dikkatsizce yapılan su tesisatı tamiratı, işin boyutunu kat, kat artırır.

Su kaçağının türüne göre birden fazla su kaçağı tespit cihazı vardır. Firmamızın cihazla su kaçağı tespiti yaparken kullandığı cihazlar aşağıdaki gibidir

RIDGID KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİT CİHAZI : Pis su kaçakları tespiti , pis su gider hat görüntüleme işlemleri

FISHER DİNLEME CİHAZI SU KAÇAĞI TESPİT CİHAZI : Bu cihaza takılan değişik dinleme aparatları sayesinde su kaçağının yerinin dinleme yöntemi ile bulunmaktadır.

TESTO TERMAL KAMERA İLE SU KAÇAĞI TESPİTİ : Termal kamera sıcak su hatlarının gidiş güzergahını bulmada ve sıcak su kaçaklarında su olan bölgeyi tayin etmekte kullanılan çok önemli bir cihazdır.

TROTEC NEM ÖLÇER CİHAZI İLE SU KAÇAĞI TESPİTİ : Nem ölçme cihazları gerek su kaçağı tespitlerinde gerekse evinizde meydana gelen duvar kabarması , tavan kabarması , duvar boyası kabarması , tavan boyası kabarması gibi sorunlarda nemli bölgeyi tespit etmekte yardımcı olur.

Sizinde evinizde su kaçağı sorunu var ise cihazla su kaçağı tespiti yapan firma Filtes Tesisatı aramanız yeterli olacaktır. Bizlere 0212 434 58 37-38 , 0537 953 73 13 numaralı telefonlarımızdan veya web sitemizde bulunan ücretsiz müşteri destek kısmından ulaşabilir tesisatınızla ilgili soru ve sorunlarınızı bizlere danışabilirsiniz.

FİLTES TESİSAT; DOĞRU TESPİT, AZ HASAR, KALICI VE KESİN ÇÖZÜMLER ÜRETİR.

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim