Beyoğlu Su Tesisatçısı

Beyoğlu Su Tesisatçısı

İstanbul’un en eski ilçelerinden olan Beyoğlu’nda bulunan binalar tarihi yapının korunması ve çeşitli nedenlerden dolayı oldukça eskidir. Hal böyleyken binaların alt yapı unsuru olan su tesisatı buna bağlı olarak oldukça eskidir. Özellikle su tesisatının demir boru olmasından kaynaklı su kaçakları sıklıkla yaşanmaktadır. Beyoğlu su tesisatçısı olarak öncelikle şayet su tesisatı borularınız hala galvaniz boru ise tamamen su tesisatınızı yenilemenizi tavsiye ediyoruz.

Galvaniz boruların tamir masrafı plastik boruya göre daha fazladır. Sütlüce su tesisatçısı gitmiş olduğu su kaçağı tespit servislerinde özellikle demir borulu su tesisatlarında su kaçağı sorunlarının sürekli olarak tekrarladığını görmüştür. Ancak bazı mal sahiplerinin su tesisatını komple yeniletmeme ısrarları yüzünden aslında kendileri zararlı çıkmaktadır.

Beyoğlu ilçesinde meydana en sık meydana gelen arızalardan biriside tuvalet tıkanıklığı ve bina ana gider borularında meydana gelen tıkanmalardır. Tuvalet tıkanıklığının iki sebebi vardır.

1- Yapım aşamasından kaynaklı hatalar
2- Kullanım kaynaklı tuvalet giderine atılmaması gereken maddelerin atılması

Piyalepaşa su tesisatçısı olarak sizlere öncelikli tavsiyemiz kullanım kaynaklı hataların önüne geçmenizdir. Buna önlem olarak tuvalete atık peçete kovası koymak olacaktır. İkinci olarak tuvalete yazılı olarak uyarı yazıları yazmanız doğru olacaktır. Bu uyarılarda dikkat etmeniz gereken hususlar şu şekilde olmalıdır;

  • Tuvalet kağıtlarının gidere atılmaması
  • El kurulama peçetelerinin gidere atılmaması
  • Tuvalet kağıtlarının yumak haline getirilerek gidere atılmaması
  • Islak mendil gibi temizlik ürünlerini gidere atılmaması
  • Temizlik kovasında ki kirli su tuvalet giderine dökülecek ise mutlaka kontrol edilmesi. Kovanın dibinde bez ve benzeri temizlik malzemeleri sıklıkla tuvalet giderine atılmaktadır.

Emekyemez mahallesi su tesisatçısı firmamız yapım aşamasından kaynaklı tuvalet ve ana gider borusu tıkanıklığına kesin ve kalıcı olarak çözümler üretmektedir. Şayet tuvalet sürekli tıkanıyorsa mutlaka gider borunuzun iç kısmında pislikten dolayı daralma veya yapısal durumunda bir sorun var demektir. Tuvalet neden tıkanırın cevabı ve çözümü için kameralı cihazlar şarttır.

Kaptanpaşa su tesisatçısı olarak tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti işlerinizde mutlaka cihazlı tesisatçıyı tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Özellikle su kaçağı tespiti işinde cihazları olmayan su tesisatçıları evinizi veya işyerinizi gereksiz yere kırar. Çoğu kez su kaçağı bulunamaz ve size harabeye dönmüş bir ev kalır.

Kulaksız su tesisatçısı binalar için büyük sorun olan rögar konusunda son teknoloji cihazları ile çözüm buluyor. Şayet binanızın rögar yeri veya rögar kapağının yeri belli değilse özel dedektörlerimiz sayesinde logar tespiti yapıyoruz. Logar kapağı tespitinin dedektör ile yapılması kesin sonuç verir. Bazı mal sahipleri kazma kürek yardımıyla rogar yerini bulmaya çalışırlar. Ancak bu şekilde yapılmak istenen tespitler zahmetli ve risklidir. Yer altından geçebilecek elektrik ve doğalgaz hatlarına karşı dikkatli olunmalıdır.

Piripaşa su tesisatçısı firmamızın başka bir hizmeti de ev ve işyerlerinizde lavabo ve tuvaletten gelen lağım kokusunun tespit ve çözüm aşamasında sağladığı destektir. Lavabodan gelen lağım kokusu kimi zaman dayanılmaz hale gelebilir. Uzman personelimiz cihazlar desteğiyle evinizin içine yayılan kötü kokuya çözüm bulmaktadır.

Taksim su tesisatçısı Filtes Tesisat kanalizasyon tıkanıklığı açma sorunlarınıza robotlu tıkanıklık açma hizmeti ile çözüm bulmaktadır. Bina sakinlerince giderlere bilinçsizce atılan veya yapısal bozukluk nedeniyle tıkanan rögarınız kırmadan açılmaktadır. Bunun yanı sıra tıkanıklık binanızın ana gider borularında da kaynaklanabilir.

Ana gider borularında en çok dikkat edilmesi gereken husus ilk yapım aşamasında doğru yapılmalıdır. Ana gider borularındaki yapısal bozukluk mal sahiplerine ağır maliyetler doğurabilir. Karaköy su tesisatçısı su tesisatı sorunlarınıza kurumsal hizmetle kesin ve garantili hizmet sunmaktadır.

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim