Beşiktaş Su Tesisatçısı

Beşiktaş Su Tesisatçısı

Beşiktaş su tesisatı arızalarında uzman kişilerden yardım almak ve yanlış müdahaleden kaçınmak gereklidir. Beşiktaş su tesisatçısı olarak evinizde gereksiz tamirat maliyetlerine son veriyoruz. Sahip olduğumuz cihazlar sayesinde su tesisatı sorunlarınıza kalıcı ve garantili çözümler üretiyoruz.

Beşiktaş ilçesinde bulunan binaların büyük bir çoğunluğu artık neredeyse yapı ömrünü tamamlamıştır. Buna bağlı olarak özellikle hala su tesisatı demir boru olan evlerde su tesisatı arızaları sıklıkla meydana gelmektedir. Su tesisatı demir boru olan ev veya işyerlerinde arızanın tamir edilmesi plastik borulu su tesisatına göre daha maliyetlidir.

Ayrıca zamanla paslanan demir borular yüzünden musluklarınızdan paslı su gelebilir. Bu durum sağlık açısından oldukça zararlıdır. Etiler su tesisatçısı olarak önerimiz şayet tesisatınız hala demir boru ise plastik boru ile tesisatınızı yeniletmeniz olacaktır. Bebek su tesisatçısı olan Filtes Tesisat ev ve işyerlerinde meydana gelen tıkanıklık sorunlarınıza ilişkin tıpkı su kaçağında olduğu gibi en az hasarla kırmadan çözüm getirmiştir.

Tuvalet tıkanıklığı, lavabo gider tıkanıklığı, banyo gider tıkanıklığı sorunlarınızı robotla kırmadan açıyor ve evinize zarar vermiyoruz. Beşiktaş ilçesinde kot farkından dolayı bazı binaların rögarı yoktur. Bina ana gider borusu direk yola bağlanarak belediye ana gider hattına dökülmektedir. Bu durum özellikle yağmurlu havalarda su taşkınlarına sebebiyet vermektedir.

Hisarüstü su tesisatçısı olarak yağmur yağdığı zaman binanızda su taşkınları oluyor ise çözüm olarak cekvalf koyulmasıdır. Bina pis su gider borularının bakımının yapılması hakkında bilgi vermeyi fayda görmekteyiz. Evlerde mutfak giderlerinden dökülen yağlı yemek artıkları ve tuvaletlere atılan tuvalet kağıdı, ıslak mendil ve rulo peçeteler gider borularınızda kirlenmeye bağlı daralma ve tıkanıklık meydana getirmektedir.

Ortaköy su tesisatçısı firmamız özellikle pis su borularında meyilsizlik sorunu var ise borunun içinde pislik kalacağından daralma ve tıkanıklık sorunu sürekli baş gösterir. İçinde sürekli pislik kalan ve daralan hat giderden gelen kötü koku sorunu beraberinde getirir. Mutfak lavabosundan gelen kötü koku, tuvaletten gelen kötü koku ve banyodan gelen kötü kokunun sebeplerinden bir tanesi budur.

Kötü koku ile ilgili yapılması gereken başka bir husus ise bina havalıklarının kontrol edilmesidir. Bina havalıkları doğru çapta boru ve doğru şekilde yapılmaz ise faydalı olmayacağı gibi evlerimizin içine kadar yayılan kötü kokuyu da bertaraf etmeyecektir.

Belediyenin yol çalışması sonucu rögar kapağımızın yeri kayboldu nasıl buluruz?
Binanızın daha ilk yapım aşamasında veya sonradan yapılan müdahaleler sonucu kaybolan rögarınızın yerini dedektörlerimiz sayesinde adeta elimizle koymuş gibi buluyoruz. Rögar yeri tespitinin önemi olası bir rögar tıkanıklığı açma durumunda büyük önem taşımaktadır.

İç kısmı kirlenen gider borularının ve rögarın temizlenmesi mümkün mü?
Filtes tesisat atık su borularının içini basınçlı gider yıkama cihazları ile borularınızın içini sıfırdan yapılmış gibi yıkamaktadır. Yeniden yapım maliyetini ortadan kaldıran bu yöntem parasal ve zamansal açıdan büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu yöntem evinizde mutfak gideri, tuvalet gideri ve banyonuzda bulunan gider borularının yıkanmasında aynen uygulanmaktadır.

Özellikle mutfak gider hatlarında çok faydalı olan gider tıkama işlemi yağlı yemek artıkları yüzünden daralan ve dışarı koku veren mutfak giderinizi sıfırdan farksız hale getirmektedir.

Gider yıkama işlemi daire içlerinde ve binanın diğer ortak kullanım gider borularının hepsinde yapılmaya uyumludur. Yağmurluk gider borularınızın içinde biriken toz ve diğer yabancı maddeleri de gider yıkama işlemi sayesinde yaptırmanız mümkündür.

Bazı binaların en alt bodrum bölümlerinde binadan dikey olarak inen ana pis su gider borusu toplama rögarlarına döküldükten sonra bina dışına çıkarak rögara ya da belediye ana gider hattına dökülmektedir. Toplamı rögarları içinde sürekli pislik kaldığı için pislik bağlar, daralma ve tıkanmalar görülür.

Burada yapılacak ilk iş şayet toplama rögarlarının yeri belli değilse tespit edilmelidir. Ardından rögarın yapısal durumunda sorun varsa tamir edilmelidir. Yapısal durumu sağlam durumda olan rögarlar temizlenmelidir. Bazı rögarların çapı uygun boyutta olmayabilir. Bu durumda olan uygun çapta rögar ile yenilenmelidir.

Gayrettepe su tesisatçısı olarak şunu belirtmekte fayda görüyoruz; şayet mümkünse toplama rögarlarına uygun şekilde kapak koyulmalıdır. Olası bir tıkanıklık veya temizleme durumundan kolayca erişilmelidir. Kapak koyulması söz konusu olmayan durumlarda rögar yerlerinin yerini belirleyen işaretçiler koyulmalıdır.

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim