Başakşehir Su Tesisatçısı

Başakşehir ilçesinde son yıllarda hızla görülen yapılaşma ve buna bağlı nüfus artışı nedeniyle kurumsal bir su tesisatçısına ciddi anlamda ihtiyaç ortaya çıkarmıştır. Başakşehir su tesisatçısı firmamız yapı tecrübesi sayesinde ilçede genel itibari toplu konut olduğu için su tesisatı arızalarının çözümünde ve tamiratında kesin çözüm sağlıyoruz.

Bildiğiniz üzere su kaçağı tespiti, lavabo tıkanıklığı açma ve tuvalet tıkanıklığı açma işleri artık makineler sayesinde yapılmaktadır. Başakşehir su tesisatçısı olarak ev ve iş yerlerinizde meydana gelen su tesisatı arızalarının tespitinde özel tespit cihazlarımız ile tespit ediyoruz. Cihazla su kaçağı tespitinde en büyük avantaj nokta atış su kaçağı tespiti yapıldığı için en az derece duvar ya da seramik kırılır.

Başakşehir su tesisatçısı evlerimizde meydana gelen lavabo tıkanıklığı ve tuvalet tıkanıklığı sorunlarına da tıkanıklık açma robotu sayesinde kırmadan açmaktadır. Ayrıca binanızın ortak kullanım alanlarında meydana gelen tıkanıklık sorunlarında da robotla tıkanıklık açma yöntemi kullanılarak binanızda hiçbir yer kırılmadan sorunlarınız çözüme kavuşur.

Binaların ortak gider kanalları olan kanalizasyon, yağmurluk gider boruları, mutfak gider boruları gibi alanlarda zamanla kirlenmeye bağlı boru içlerinde pislik tutar. Boru içinde biriken pislikler çok ileri boyutlara ulaştığı zaman tıkanıklığa sebebiyet verebilir. Bina ortak kullanım alanlarında bulunan ana gider borularının tıkanıklığının açılmasını tıkanıklık açma robotumuz ile yapmaktayız.

Binalarda en çok meydana gelen sorunlardan bir tanesi de giderden gelen kötü koku problemidir. Mutfak lavabosu, banyo el yıkama lavabosu, banyo dul gideri, tuvalet ve süzgeç ten gelen kötü kokular evinizin diğer kısımlarına kadar yayılabilir. Bazen giderden gelen kötü koku çok ileri seviyeye ulaşmaktadır. Evinize misafir geldiği zaman mutfaktan gelen lağım kokusu sonucu mahcup duruma düşersiniz. Kayaşehir su tesisatçısı olan Filtes Tesisat banyodan gelen kötü kokunun nedenini kameralı tespit cihazları ile tespit eder ve sizlere kesin çözümü için rapor sunar.

Binalarda meydana gelen diğer bir sorun ise atık suların döküldüğü rögardır. Bazı binaların gerek yapım aşamasında, gerekse daha sonrada belediyenin yol ve kaldırım çalışması sonucu rögar kapağı kaybolur. Olası bir rögar tıkanıklığı açma durumunda bu durum bütün bina sakinlerini olumsuz yönde etkiler. Yeri belli olmayan rögarınızın tespitini dedektörlerimizle noktasal olarak tespit ediyoruz. Rögar kapağı bulma işi tahminler üzerine yapılırsa birçok yer kazılıp kırılması gerekebilir. Büyük oranla hüsranla sonuçlanan bu çalışma size tamirat maliyetini de beraberinde getirir.

Başakşehir su tesisatçısı Filtes tesisat su tesisatı sorunlarınızı kalıcı ve garantili çözümler üreterek sizlere en az hasarla tespit yöntemleri sunmaktadır. Teknoloji çağında yaşadığımız için su tesisatı sektörü de buna oranla gelişmektedir.

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim