Bakırköy Su Tesisatçısı

Su tesisatı arızalarına karşın panik ve bilinçsizce yapılan müdahaleler mal sahiplerine daha çok tamirat masrafı açmaktadır. Genel olarak ev sakinlerinden tamirata eli yatkın olan kişiler yapmaktadır. Ancak özellikle su kaçağı tespiti ev sakinleri tarafından yapılmak istendiği zaman fazladan yapılan kırım nedeniyle ağır tamirat maliyetleri meydana gelmektedir. Bakırköy su tesisatçısı firmamız Bakırköy ilçesinde bulunan özellikle eski binalarda su kaçağına oldukça fazla rastlamaktadır.

Halen daha demir borulu su tesisatı olan evlerde su tesisatı arızaları çorap söküğü gibi birbiri ardına gelmektedir. Demir borulu su tesisatı arızalarının tamiratı plastik boruya göre daha fazla maliyetlidir. Elbette plastik boru ile yapılan su tesisatlarında da su kaçağı meydana gelmektedir. Eski tip mavi renk plastik borular demir borulara göre su kaçağına daha çok elverişlidir. Bakırköy su tesisatçısı olarak şayet evinizin su tesisatı demir boru veya mavi boru ile yapılmışsa öncelikli tavsiyemiz tesisatınızı komple yeniletmeniz olacaktır.

Florya su tesisatçısı firmamızın öncelikli hedefi su tesisatı sorunlarınıza kalıcı ve garantili çözümler üretmektir. Geçici ve size ileriki dönemlerde sürekli sorun çıkaracak su tesisatı çözümleri, sizlere sonradan masraf açacağı için gerek maddi, gerekse manevi açıdan yıpranmanıza sebebiyet verecektir. Bakırköy kartaltepe su tesisatçısı tecrübelerimizde özellikle Bakırköy ilçesinde bulunan mahalle tesisatçılarının su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma işlerinde kullanılan cihazlar olmadan eski tip usuller ile müdahale edildiğini görmekteyiz.

Su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma işi mutlaka cihazlar ile yapılmalıdır. Su kaçağı tespitinde en önemli faktör en az hasarla su kaçağını tespit etmek ve onarmaktır. Bakırköy ilçesinde diğer önemli husus ise binaların eski olması nedeniyle ısıtma sorunudur. Özellikle dış cephe mantolaması olmayan binalarda ısıtma problemi daha çok görülmektedir.

Isıtma tesisatında meydana gelen sorunlara ilişkin petek temizleme işi hayli yaygın hale gelmiştir. Ancak piyasada ucuz fiyatlara petek temizliği yapan firmalar gerçek bir petek temizliği yapmadığı gibi, ısıtma tesisatınız ve kombinize zarar vermektedir. Petek temizleme işinde dikkat edilmesi gereken en önemli husus peteklerin dibinde kalan pisliklerin tamamen temizlenmesidir. Bunun içinde havalı kompresörlü petek temizleme makinesi ile petek temizliği yapılması şarttır. Ayrıca petek temizliği yapılırken veya yapıldıktan sonra kullanılan kimyasal maddelerinde kalitesi çok önemlidir.

Ataköy su tesisatçısı firmamız mutfak, banyo ve tuvalet bölümünden gelen kötü kokuların kaynağını kesin olarak tespit etmektedir. Lavabodan gelen kötü koku veya evinizin diğer bölgelerinden gelen kötü koku tespiti kameralı cihazlar sayesinde yapılmaktadır. Evinizde hiçbir kırılmadan yapılan bu işlem evinizde bazen dayanılmaz hale gelen kötü kokuyu tespit etmekte en ekonomik ve en kesin yöntemdir.

Bakırköy İncirli su tesisatçısı olarak Bakırköy ilçesinin tüm mahallelerine su tesisatı hizmeti vermekteyiz. Filtes Tesisat su tesisatı işlerinizde garantili ve kurumsal hizmet vermektedir.

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim