Bahçelievler Su Tesisatçısı

Su tesisatı arızalarının çözümüne ilişkin gelişen teknoloji ile birlikte mal sahipleri ve su tesisatçıları açısından oldukça faydalı cihazlar üretilmiştir. Özellikle ev ve işyerlerinde oluşan su kaçaklarının tespitinde büyük kolaylık sağlayan su kaçağı tespit cihazları tadilat maliyetini en asgari seviyeye indirmiştir. Bahçelievler su tesisatçısı olarak su tesisatı sorunlarınıza kırmadan cihazlarla çözüm getiriyoruz.

Temiz su tesisatı, atık su tesisatı, ısıtma tesisatı, yangın tesisatı gibi yapılarda su ile alakalı olan tüm alanlarda kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti firmamız tarafımızdan verilmektedir. Temiz ve atık su tesisatında meydana gelen su kaçaklarını noktasal olarak tespit ediyor ve garantili olarak tamiratını yapıyoruz. Bahçelievler su tesisatçısı olan firmamız lavabo tıkanıklığı ve tuvalet tıkanıklığı sorunlarınıza tıpkı su kaçağı tespitinde olduğu gibi kırmadan çözüm üretmektedir.

Evinizde mutfak, tuvalet ve banyo bölümlerinde meydana gelen tıkanmaları tıkanıklık açma robotu sayesinde hiçbir kırılmadan eviniz hasar görmeden açılmaktadır. Tüketim alışkanlıklarının değişmesi üzerine tuvalet kağıdı, havlu peçete ve ıslak mendil kullanımı gibi kullan at ürünler oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu ürünlerin bilinçsizce kullanımı tuvalet tıkanıklığına sebebiyet vermektedir. Şirinevler su tesisatçısı olarak gitmiş olduğumuz tuvalet tıkanıklığı servislerinde neredeyse hiçbir tuvalette atık peçete kovası maalesef yoktur. Atık peçete kovası tuvalet tıkanıklığının önüne geçmek için ev sahiplerinin kendi başlarına alacağı çözümlerden bir tanesidir.

Lavabo tıkanıklığına sebebiyet veren diğer bir hususta mutfak lavabosuna dökülen ya da bulaşık makinesine yıkamak için koyulan yağlı yemek artığı bulunan tabak ve tencerelerdir. Tabak veya tencere diplerinde yağlı yemek kalıntısı var ise peçete yardımı ile yağlı kısımlar çöp kovasına döküldükten sonra yıkanmalıdır.

Binamızda ortak kullanım alanlarını kapsayan bölgelerde tıkanıklık meydana gelebilir. Bunlardan bir tanesi de yağmurluk giderleridir. Yenibosna su tesisatçısı firmamız edinmiş olduğu servis tecrübelerinde, yağmurluk giderlerinin tıkanmasının başlıca sebepleri aşağıdaki gibidir;

  • Çatı bölgesinde bulunan süzgeçlerin kapaklarının olmayışı
  • Çatı bölgesindeki toz veya diğer yabancı maddelerin gidere süpürülmesi
  • Kuşların ağızlarında taşıdığı ot, kemik ve ceviz gibi maddeleri ağızlarından yağmurluk kanalına düşürmesi.
    Isıtma tesisatında genel olarak iki arıza daha çok meydana gelir. Bunlardan birinci olan kombi barının düşmesidir. Kombiye sürekli su bastığınız halde su seviyesinde azalma var ise ısıtma tesisatınızda su kaçağı var demektir. Bahçelievler soğanlı su tesisatçısı firmamız ısıtma tesisatı su kaçaklarını evinizde hiçbir kırılmadan tamir etmektedir. Kırmadan su kaçağı tamiri sadece ısıtma tesisatı kaçaklarında mümkündür.

Isıtma tesisatında meydana gelen başka bir sorun ise peteklerin yeterince ısıtmaması ve ya alt kısımların ısıtmamasıdır. Bu durumun birden fazla sebebi vardır. Bunlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Kombi bakımının yapılmaması
  • Petek temizliğinin yapılmaması
  • Kombinin mevcut işyeri veya daireyi ısıtacak güçte olmaması
  • Isıtma tesisatının pprc boru ile yapılmasını örnek gösterebiliriz.

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim