Bağcılar Su Tesisatçısı

Bağcılar su tesisatçısı olarak insanların kendilerinin halledemeyeceği boyuttaki su tesisatı arızalarına teknolojik cihazlarla çözüm üretmekteyiz. Mutfak banyo veya tuvalet bölümlerinde meydana gelen bazı küçük çaplı su tesisatı arızalarını ev sahiplerinin kendisi tamiratını yapabilirler. Buna musluk veya lavabo sifonu değişimini örnek olarak gösterebiliriz.

Özellikle son yıllarda hızla gelişme gösteren inşaat sektörü beraberinde bazı kronik su tesisatı arızalarını da beraberinde getirmiştir. Bu arızalar ev içinde veya bina ortak kullanım alanlarında ağır maliyetlere yol açmaktadır. Bu arızaların en başında su kaçağı ve tuvalet tıkanıklığı yer almaktadır. Eskiden su tesisatı ustaları su kaçağını bulmak üzere tahmini olarak daire içinde kırım gerçekleştirirdi. Bu işlemlerin sonunda su kaçağı çoğu kez bulunamadığı gibi peşinde tahrip olmuş bir ev geriye kalırdı.

Bağcılar su tesisatçısı olarak su kaçağı sorunlarınıza cihazlarımız sayesinde kırmadan nokta atış tespit yapıyor ve sizleri gereksiz tamirat masrafından kurtarıyoruz. Su kaçağı tespiti mutlak suretle cihazlar ve uzman personel tarafından yapılması gerekmektedir. Vasıfsız su tesisatı ustası cihazları olsa bile su kaçağının yerini doğru tespit edemez.

Evimizde meydana gelen herhangi bir su tesisatı arızasını tamir ederken dikkatli olmak gereklidir. Örneğin musluk değişeceğinizi kabul edelim. Musluk değişiminde musluk dişlilerine keten ya da teflon sarıldığı zaman sıyrılmaması için ilk önce testere ağzıyla dişli bölgeleri hafifçe eğeleriz. Ardından doğru ölçüde keten veya teflon sarıldıktan sonra musluğumuzu montaj yerine sıkarız. Bu sıkma esnasında musluğumuzu sıktığımız dişli parçaya dikkat edilmeli ve oynatılmamalıdır.

Musluk çok fazla sıkılırsa dişli bölgelerde kırılmalar meydana gelir. Ayrıca musluk sıkarken çok fazla oynatılan tesisat iç dişli parçaları kaynak yeri zedelenmesi sonucu su kaçağı oluşabilir.

Bir başka husus olan tıkanıklık sorununu ele alalım. Pis su giderleri mutfak, banyo ve tuvalet bölümlerinde yer almaktadır. İlk yapım aşamasında meyil oranı düzgün yapılmayan pis su gider borularında sürekli olarak tıkanma ve kötü koku meydana gelir. Yapım aşaması düzgün olan borularda da sıklıkla tıkanmalar görülebilir. Özellikle mutfak lavabo tıkanıklığı ve tuvalet tıkanıklığı bunların başında gelir. Bağcılar güneşli su tesisatçısı firmamız evinizde meydana gelen kötü kokuların kaynağını tespit ederek sizlere kesin çözüm üretmektedir.

Bağcılar su tesisatçısı olarak ev ve iş yerlerinizde meydana gelen tıkanıklık sorunlarınıza kırmadan çözüm üretiyoruz. Hiçbir yer kırılmadan robot makineler sayesinde yapılan bu işlem sizi tadilat maliyetinden kurtarmaktadır.

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim