Avcılar Su Tesisatçısı

Su tesisatı insanların su ihtiyacını karşılamak için şehir şebeke hattından bina içine, oradan da daire içlerine su tesisatı boruları aracılığı ile yapılan bir işlemdir. Avcılar ilçesinde 17 Ağustos 1999 depreminin ardından büyük bir kentsel dönüşüm yapılmaktadır. İnsanların can ve mal güvenliği almak için yenilettiği binalarının özellikle su tesisatı bölümünde sürekli sorunlar yaşanır hale gelmiştir.

Tabi ki bütün inşaat projeleri için aynı durum söz konusu değildir. Avcılar su tesisatçısı olarak gitmiş olduğumuz su tesisatı arızası servis tecrübelerinde özellikle bina atık su ana hat borularında meydana gelen bazı sorunlar, bina sakinleri açısından sürekli ve içinden çıkılamaz bir hale gelmiştir.

Bina temel betonu atılmadan döşenen atık su pimaş boruları temel beton demirlerine düzgün şekilde sabitlenmemesi sonucu, ana hat borularından aşağı doğru çökme veya meyilsizlik meydana gelmektedir. Bu çökme ve meyilsizlik sonucu bina tuvaletlerinde sürekli tıkanıklık meydana gelmektedir. Bundan en çok bodrum katta oturan daire sakinleri etkilenmektedir. Bina ana gider borusu tıkandığında ilk olarak pis su bodrum kattaki daireden çıkmaktadır.

Avcılar su tesisatçısı firmamız ev ve işyerlerine su tesisatı sorunları hakkında detaylı arıza tespiti ve çözüm yolu sunmaktadır. Su tesisatı işinde konu ne olursa olsun mutlaka kalıcı çözüm üretmek en doğrusu olacaktır.
Bir başka husus ise su kaçağı sorunudur. Su kaçakları artık neredeyse her evde mutlaka olmuştur. Avcılar su tesisatçısı gerek temiz su gerekse pis su tesisatınızda meydana gelen su kaçaklarını su kaçağı bulma cihazı sayesinde kırmadan tespit etmektedir. Cihazla su kaçağı tespitinin en temel amacı en hasarla arızayı tespit etmektir.
Binalarda meydana gelen diğer bir sorun ise yağmurluk borularında meydana gelen tıkanıklıktır. Yağmurluk gider borularınızda meydana gelen tıkanmaları robot makinelerimiz sayesinde kırmadan açıyoruz. Ayrıca bazı binalarda yağmurluk gideri bina rögarına bağlıdır. Bu durum kanunen yasak olduğu gibi rögar taşması ve tıkanıklığına da sebebiyet vermektedir.

Avcılar ilçesinde insanların en çok yaşadığı diğer bir sorun ise gider borularından gelen kötü koku sorunudur. Konumu itibari ile göl ve deniz sınırları olan avcılarda özellikle yağmurlu ve rüzgarlı havalarda daire içlerine kötü kokular gelmektedir. Kötü kokuya çözüm için en bilindik yöntem cekvalf yöntemidir. Ancak kötü koku tespitinde mutlaka kamera ile tespit yapmak şarttır. Yapılan bu tespit sonrası cekvalf montajına ilave olarak yapılacak başka bir işlem var ise firmamız tarafından sizlere rapor halinde sunulmaktadır.

Avcılar su tesisatçısı olarak sizlere daima kurumsal ve garantili su tesisatı çözümleri üretmekteyiz. Envanterimizde bulunan son teknoloji tespit cihazları ve uzman kadromuzla daima hizmetinizdeyiz.

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim