Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı sorunu maalesef neredeyse her insanın yaşadığı bir durum haline gelmiş durumda. Bu can sıkıcı tecrübeyi erken fark edip, su kaçağı tespiti hususunda, konusunda uzman ve profesyonel bir su tesisatı servisi aracılığı ile su kaçağı sorununu çözmeye çalışan ev sahipleri en doğrusunu yapmaktadırlar.

Detaylı Bilgi

Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı bazı durumlarda önceden bizlere belirti gösterebilir. Bu durumlara örnek olarak, duvar boyasında kabarma, tavan boyasının dökülmesi, tavanın boyasının siyahlaşması, su faturasının her ay rutin gelen rakamdan daha yüksek gelmesi, evde rutubet ve küf, fayansların üstüne çıkan nemi buna örnek verebiliriz.

Detaylı Bilgi

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Hiçbir darbeye maruz kalmadan fayans ya da duvarın içinde bulunan su borularında gelen arıza haliyle bizleri şaşırtabilir. Su Tesisatı arızalarında doğru tespit ve sonrasında kalıcı çözüm en önemli faktördür.

Detaylı Bilgi

Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespitinde birçok cihaz kullanılmaktadır. Bunlardan biriside termal kameradır. Sıcağa duyarlı bu cihazlar sıcak su kaçaklarında ve boru güzergahını bulmakta önemli rol oynamaktadır.

Detaylı Bilgi

Profesyonel Su Tesisat Hizmetlerine mi İhtiyacınız Var?

Su tesisatınızdaki sorunları 3T formülüyle çözüyoruz. Talep, Tespit, Tamirat.
İletişim